برنامه‌های گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برای مهمانان نوروزی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “برنامه‌های گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برای مهمانان نوروزی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، علیرضا اکبری مدیرکل اداره امور گلزار‌های شهدای تهران از برنامه‌های گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برای پذیرایی از زائران نوروزی اطلاع داد و اظهار داشت: در هفته‌های اول فروردین ماه، مهمانان نوروزی که از تمامی کشور به تهران می‌آیند ضمن زیارت مرقد مطهر حضرت امام (ره) از گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای مهم را زیارت کرده و از سری فرهنگی گلزار شهدا که شامل سالن نمایش فیلم شهید آوینی و موزه کارهای شهدای بهشت زهرا (س) و نیز کنفرانس موزه عبرت می‌باشد بازدیدمی‌کنند و از این حیث با شهدای مهم گلزار شهدا آشنا می‌شوند.

وی اضافه کرد: در روزهای نورورز سری فرهنگی گلزار شهدا همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ و در روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا اذان مغرب و عشا تکمیل پذیرایی از زائران می‌باشد.

اکبری پیشتر تصریح کرد: با اینحال اگر زائران در مراجعه به گلزار شهدای بهشت زهرا (س) اطلاعاتی از یک شهید ویژه بخواهند، سری فرهنگی ما آمادگی دارد تا شهید مدنظر را شناسایی کرده و اطلاعاتی را در دست آن‌ها قرار دهند.

به علاوه از طرف دیگرً خانواده شهدا توجه داشته باشند امور خدماتی مزار مطهر شهدا به روش رایگان انجام می‌گیرد. در صورت علاقه خانواده شهدا قادر اند با مراجعه به خانه شهید گلزار شهدای تهران از این خدمات بهره ببرند.

حتما بخوانید   ایجاد موزه ملی هنرهای تجسمی پیگیری می‌شود

به علاوه از طرف دیگر زائران و مهمانان نوروزی قادر اند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.golzar.info معلومات شهید مورد نظر را دریافت نمایند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “برنامه‌های گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برای مهمانان نوروزی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران