برنامه فرهنگسرای گلستان ویژه دهه فجر مطرح شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “برنامه فرهنگسرای گلستان ویژه دهه فجر مطرح شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

ناصر امین زاده مدیرعامل فرهنگسرای گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس با اشاره به ارزش تکریم و ارج نهادن به هویت ملی و مکان رفیع شهید و شهادت در برنامه‌های دهه فجر اظهار داشت: بر همین اساس برنامه در کوی نیکنامان با محوریت تجلیل از خانواده شهید داوود گلشن دوست، ویژه برنامه هر شهید یک پرچم با نیت تجلیل از خانواده شهید ترور اکبر عباسی و برنامه تجلیل از خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی در منطقه هشت با هم کاری پایگاه شهید بهشتی در همین روزهای برگزار خواهد شد.

مدیرعامل فرهنگسرای گلستان با اشاره به اجرا کنفرانس تصویر «حماسه حضور» اظهار داشت: این کنفرانس و کنفرانس تصویر انقلاب اسلامی به روایت  تصویر با نیت ارج نهادن به هنر پیشرو و مردمی در دهه فجر و در نگارخانه فرهنگسرای گلستان با مسئله روایتگری بخشی از تاریخ کشور در دهه فجر سال ۵۷ برگزار می‌شود.

امین زاده با بیان اینکه تجلیل از نویسندگان عرصه انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ کتابخوانی از دیگر اهداف تدوین بسته برنامه‌های ویژه دهه فجر است، تصریح کرد: بر همین اساس برنامه «ترنم قلم» با مسئله نقد و بررسی کتاب شاه‌کُشی و کنفرانس کتاب در امتداد بیداری به همت کتابخانه گلستان و در این روزهای  برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: نمایش‌های صحنه‌ای «آدینه‌های پیشرو» و دومین جشنواره خانه‌های فرهنگ و مراکز مشارکتی و کانون‌های منطقه هشت در باغ موزه قصر با همین محوریت دهه فجر برگزار می‌شود.

حتما بخوانید   «جنگ، دوربین، من» درمقایسه با کارهای قبلی فلاح‌فر اثر درستی است

بنا بر این خبر، فرهنگسرای گلستان در روز ۲۲ بهمن، با  برپایی غرفه با شعر «من انقلابیم» و نگاه «تقویت جریان پیشرو‌گری» در راهپیمایی این روز حضور خواهد داشت.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “برنامه فرهنگسرای گلستان ویژه دهه فجر مطرح شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران