بروزترین جزئیات از متلاشی شدن تیم تروریستی داعش/ شهادت ۳ رزمنده قرارگاه نجف سپاه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “بروزترین جزئیات از متلاشی شدن تیم تروریستی داعش/ شهادت ۳ رزمنده قرارگاه نجف سپاه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگویی به شرح و بیان جزئیات بیشتر از عملیات امروز نیروی زمینی سپاه در جلوگیری از تیم تروریستی داعش پرداخت.

ایشان پیرامون این مسئله گفت: در پی معلومات دریافتی مبنی بر تصمیم داعش بر اعزام تیم‌های تروریستی به داخل کشور و انجام عملیات‌های تروریستی در شهرهای مرزی و مرکزی، واحدهای اطلاعاتی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه اقداماتی اطلاعاتی را انجام دادند و صبح امروز در یک عملیات دقیق با این تیم برخورد شد.

سردار پاکپور خاطرنشان کرد: در این عملیات که در منطقه بمو غرب کشور انجام شد، ۱۶ داعشی دستگیر، چند نفر معدوم و ۲ داعشی متواری شدند که با این وجود در محاصره نیروهای قرارگاه نجف قرار دارند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه به علاوه از طرف دیگر از شهادت ۳ رزمنده قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در جلوگیری از تروریست‌های تکفیری اطلاع داد.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “بروزترین جزئیات از متلاشی شدن تیم تروریستی داعش/ شهادت ۳ رزمنده قرارگاه نجف سپاه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اولین همایش ملی علوم، تکنولوژی‌ها و سامانه‌های شبیه به‌ساز برگزار می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران