برپایی کنفرانس «شیرین تر از عسل» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “برپایی کنفرانس «شیرین تر از عسل» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سری کارهای نقاشی سیاه قلم پرتره شهدای مدافع حرم در نمایشگاهی با عنوان «شیرین تر از عسل» در نگارخانه فکه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نمایش سود.

این کنفرانس از یکم تا نهم خردادماه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع در اتوبان حقانی دایر است و عموم مردم می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ از این سری بازدید کنند.

این کنفرانس شامل ۲۰ اثر سیاه قلم از پرتره شهدای مدافع حرم و فرماندهان جبهه مقاومت است که به وسیله سمانه سادات امیرحسینی از سال ۱۳۹۴ تا انتهای ۱۳۹۵ ایجاد شده است.

نقاشی چهره شهیدان حاج حسین همدانی، حمید اسداللهی، محمدرضا دهقان امیری، مسعود عسگری، روح الله قربانی، حامد جوانی، هادی ذوالفقاری، سید مصطفی موسوی، ابوالفضل راه‌چمنی، رسول خلیلی، حمید سیاهکل مرادی، مهدی صابری و محمد حسین محمدخانی از نمونه کارهای این کنفرانس است.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “برپایی کنفرانس «شیرین تر از عسل» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اولین فرمانده تیپ مستقل 18 الغدیر
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران