بنای یادبود برای کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “بنای یادبود برای کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده کارکنان فداکار نفتکش سانچی و طلب صبر برای خانواده این عزیزان گفت: تجلیل و قدرشناسی از افرادی که جان عزیز خود را در راه خدمت به مردم و اعتلای ایران اسلامی فدا می کنند وظیفه ملی و یک ضرورت است. در این راستا بنیاد شهید و امور ایثارگران حساسیت آحاد مردم برای تقدیر از افرادی که با تمام وجود در حال خدمتگزاری به میهن اسلامی هستند را پاس می‌دارد.

 

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با اشاره به مطالب مطرح شده در نشست هیئت دولت برای تجلیل از کارکنان فداکار حادثه نفتکش سانچی گفت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که آیین نامه «فداکاران راه خدمت» با هم کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران تدوین شده که بعد از تصویب نهایی این آیین‌نامه در هیات دولت ابزار‌های ذیربط اعمال مقتضی را به انجام می‌رسانند و با این وجود تا قبل از تصویب این آیین‌نامه، تجلیل و قدرشناسی از عزیزانی که جان گرانمایه خویش را در راه خدمت فدا کرده اند، با اسم مسیر پیش روی جدی از جانب ابزار‌های متبوع دنبال می شود.

 

ایشان پیشتر اضافه کرد: در راستای تجلیل از کارکنان فداکار حادثه نفتکش سانچی مقرر شده است بنای یادبود این عزیزان همراه با مزار شهدای خدمت آتشنشان پلاسکو نصب شود در ضمن ابزاری که این عزیزان در آنها سرگرم خدمت بوده‌اند (کمپانی ملی نفتکش) وظیفه حمایتی و خدمات‌رسانی به خانواده این عزیزان را به انجام می رساند.

حتما بخوانید   جانباز ۵۰ درصدی که بعد از نامیدی از مسئولین، امیدش به مقام معظم رهبری است

 

ایزدی در انتهای با اشاره به آمادگی کامل بنیاد برای اجرای قانون های و مقررات مصوب گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران همانند قبل حسب قانون های مصوب مجلس و تصمیمات دولت تکمیل اجرای وظایف خود است و در این عرصه از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

 

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “بنای یادبود برای کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران