بهمراه شبکه افق «از خرمشهر تا قدس»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “بهمراه شبکه افق «از خرمشهر تا قدس»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

در روزهای هفته دفاع مقدس پخش می‌شود؛

ویژه‌برنامه «از خرمشهر تا قدس» ویژه هفته دفاع مقدس هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به روش زنده و از ساحل اروند روی آنتن شبکه افق می‌رود.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه «از خرمشهر تا قدس» هر روز از شبکه افق پخش می‌شود.

هر قسمت این برنامه از کنار رود اروند با اینحال در جاهای مختلف روی آنتن خواهد رفت؛ روز در ابتدا از ام الرصاص شروع می‌شود و در روزهای آتی، لوکیشن برنامه شامل مناطقی از قبیل جزیره مینو، آبادان و یادمان والفجر ۸ خواهد بود.

«از خرمشهر تا قدس» با اجرای احسان متولیان، هر روز میزبان یکی از سرداران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی می شود؛ در روز در ابتدا سردار عبدالمجید عقیلی از رزمندگان دوران جنگ و مدافعان خرمشهر مهمان برنامه خواهد بود و در روزهای بعد هم از دیگر افتخارآفرینان دفاع مقدس برای حضور در برنامه دعوت خواهد شد.

نماهنگ، مستندهای کوتاه و آیتم‌های خبری هم به اشتراک برنامه پخش می‌شوند. «از خرمشهر تا قدس» با تهیه کنندگی نعمت‌الله مهدیانی طی روزهای هفته دفاع مقدس هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه روی آنتن شبکه افق می‌رود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “بهمراه شبکه افق «از خرمشهر تا قدس»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   نمایش «مصاف» در کنفرانس راهیان نور نداجا
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران