به رژیم اشغالگر قدس اخطار می‌دهم، دست از دسیسه بردارید/ جواب ایران غافلگیرکننده و پشیمان‌کننده خواهد بود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “به رژیم اشغالگر قدس اخطار می‌دهم، دست از دسیسه بردارید/ جواب ایران غافلگیرکننده و پشیمان‌کننده خواهد بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی صاحب اشتر وزارت دفاع ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز کارگر و هفته معلم و با اشاره به نقش و مکان ارزنده دانشگاه صنعتی صاحب اشتر در کشور اظهار داشت: ان‌شاءالله دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه صنعتی صاحب اشتر و سری وزارت دفاع قادر باشند با انجام وظایف و رسالت خطیر خود عرصه‌ساز ظهور حضرت با این وجود عصر (عج) تازه ترین منجی عالم بشریت باشند.

ایشان پیشتر با اشاره به ارزش علمی دانشگاه صنعتی صاحب اشتر در عرصه کشوری و بین المللی، این دانشگاه را یک مرجع پژوهشی، تربیتی و آموزشی عنوان کرد و اضافه کرد: رسیدن به تکنولوژی‌های ابتدایی و نوظهور متناسب با نیاز کشور از مهمترین اولویت‌ها در دانشگاه صاحب اشتر وزارت دفاع است.

امیر حاتمی با برشمردن مکان حساس وزارت دفاع ‌ادامه داد‌: با استناد به علم و اراده بهمراه محیط معنوی که در محیط دانشگاه صنعتی صاحب اشتر می باشد، حدسیات می شود این دانشگاه با سرعت بیشتری اهداف مورد نظر را دنبال کند.

وی با اشاره به اینکه تا اینجای کار کمتر از یک درصد ظرفیت پژوهشی کشور مورد بهره برداری کاربردی واقع نشده است، ادامه داد: دانشگاه صنعتی صاحب اشتر با اسم قطب علمی وزارت دفاع باید مجرای اصلی اتصال وزارت دفاع با مراکز علمی و آموزشی قرار گیرد و سازمان‌های صنعتی وزارت دفاع نیز باید اساسا از ظرفیت‌های پژوهشی این دانشگاه و دیگر مراجع علمی جهت انجام برنامه‌های بررسی نهایت استفاده را ببرند.

حتما بخوانید   پروازهای عبوری از آسمان ایران باید مجوز داشته باشند

وزیر دفاع با اشاره به شرایط حساس منطقه و نبرد نامتقارن در عرصه بین المللی نقش این دانشگاه را حساس‌تر از قبلی توصیف کرد و گفت: در شرایطی که صحبت سرعت ۱۰ ماخ در موشک‌های کروز می‌شود! دانشگاه ما باید با سرعت و شتاب مضاعف، حرکت علمی خود را پیش برده و با خوداتکائی برآمده از ایمان قلبی معضلات را برطرف کند.

امیر حاتمی با اشاره به صداقت، ازخودگذشتگی و حسن نیت کشورمان در انجام دقیق تعهدات در مذاکرات هسته‌ای و برجام تصریح کرد: همزمان با اینکه دنیا نظاره‌گر تعامل تولید کننده جمهوری اسلامی ایران است، آمریکایی‌ها نمایش دادند که نمی‌توان به وعده و قول آن‌ها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه امروز دنیا بیننده بدعهدی آشکار آن‌هاست، ادامه داد: الگوی رفتاری آمریکا در برجام برای نظام بین الملل خطرناک است و می‌تواند به پیروی از الگوهای دیگری منجر شود که عده ای از آن‌ها را هم اینک بیننده هستیم.

وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به نمایش تبلیغاتی شب قبلی در ابتدا وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: نمایش تبلیغاتی نتانیاهو ادامه سناریوی این رژیم برای فرافکنی و سرپوش گذاشتن بر جنایات توجیه‌ناپذیر آنان علیه مردم مظلوم فلسطین است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران حامی اصلی و مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین است، اضافه کرد: انتخاب لحظه این نمایش آن هم به وسیله کسی که سابقه چنین نمایش‌هایی را دارد، نشان می‌دهد غیر از اهداف کلی این رژیم در دشمنی با ملت ایران، اهداف مخصوصی را نیز دنبال می‌کند و آن هم همراهی با سناریوی دشمنانه ترامپ با ملت ایران است.

حتما بخوانید   برنامه‌ریزی جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی بیشتر در «صبا باتری»

امیر حاتمی ادعاهای در ابتدا وزیر رژیم اشغالگر قدس را بی پایه و اساس و پوچ دانست و تصریح کرد: برنامه چنین ادعاهایی حتی برای مردم و افکار عمومی نیز تصور پذیرش نیست و نشانه عجز و سرگشتگی رژیم صهیونیستی از شکست‌های منطقه‌ای و درماندگی در طرف دیگر مقاومت مردانه مبارزین فلسطینی است که حاضر به سازش نشده‌اند.

وزیر دفاع تاکید کرد: کارگزاران رژیم اشغالگر و سرکوبگر صهیونیست به خوبی درک کرده‌اند که به رغم موفقیت‌های ظاهری در پیشرفت طلبی‌هایشان تا سال ۱۹۷۹، از لحظه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ تا اینجای کار در هیچ جنگی پیروز نشده‌اند و سیر نزولی را در دستیابی به اهداف نامشروع خود داشته‌اند و این روند ادامه داشته و در آتی نیز ادامه خواهد داشت و سرنوشت محتوم آنان همان است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه شکست‌های این رژیم را در دهه‌های واپسین رقم زده، فرضیه متعالی و آرمان انقلاب اسلامی و جریان مقاومت با اسم پیروان این فرضیه بوده است.

امیر حاتمی با اشاره به شکست‌های رژیم اشغالگر قدس متذکر شد: رژیم صهیونیستی و در ابتدا وزیر آن از عقلانیت فرسنگ‌ها فاصله گرفته‌اند و با اینحال اگر جمهوری اسلامی ایران تصمیم به رفتار به راهبردهایی خارج از راهبرد خویشتنداری بگیرد، این رژیم با تبعاتی غافلگیرکننده و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.

وزیر دفاع با بیان اینکه این رژیم باید تا اینجای کار درک کرده باشد که رزمندگان شجاع محور مقاومت در گرفتن انتقام خون شهدای همسنگر خود تردید نخواهند کرد، تأکید کرد: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن اخطار می‌دهم دست از توطئه، دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند.

حتما بخوانید   سیاست‌های خود را در منطقه ادامه خواهیم داد

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “به رژیم اشغالگر قدس اخطار می‌دهم، دست از دسیسه بردارید/ جواب ایران غافلگیرکننده و پشیمان‌کننده خواهد بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران