به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی مبدل شده‌ایم/ دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی مبدل شده‌ایم/ دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سرلشکر جعفری در نشست هماهنگی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نمی‌توانیم ادعا کنیم تمام اهداف انقلاب اسلامی را محقق کرده‌ایم، گفت: باید دستاوردهای داخلی و خارجی انقلاب را تفکیک کرده و دقت کنیم که دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در نشست هماهنگی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید روند سال‌های قبل در اجرا سالگرد انقلاب اسلامی را اصلاح کنیم.

سردار جعفری با بیان اینکه نمی‌توانیم ادعا کنیم تمام اهداف انقلاب اسلامی را محقق کرده‌ایم، گفت: باید دستاوردهای داخلی و خارجی انقلاب را تفکیک کرده و دقت کنیم که دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم و اهدافی را که به آنها نرسیدیم نیز به مردم بگوییم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی به قدرت برزگ منطقه‌ای و جهانی مبدل شده و باید با این شرایط سیاست‌های اجرا سالگرد انقلاب را در بعد کلان برنامه‌ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه باید نقش مردم را در این سیاست‌ها را معین کنیم، گفت: مردم علیرغم عده ای قصورها در عرصه اجرا نظام اسلامی را دوست دارند و باید هم کاری آنهارا بیش از قبل حدی بگیریم و برای مردم نقش قائل شویم.

انتهای پیغام/ ۱۱۱

حتما بخوانید   ایران قهرمان مسابقات غواصی ارتش‌های جهان شد

امیدواریم نوشته “به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی مبدل شده‌ایم/ دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۱۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران