«به وقت شام» در فاصله فروش ۱۰ میلیاردی قرار گرفت

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “«به وقت شام» در فاصله فروش ۱۰ میلیاردی قرار گرفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، در هفته‌ای که گذشت گیشه سینمای ایران برای چند فیلم بازهم گرم بود. فیلم‌هایی که توانستند مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب کرده و فروش خوبی را از آن خود کنند. در این بخش سهم فیلم‌های «مصادره»، «به وقت شام» و «لاتاری» از سایرین بیشتر بود.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش «فیلمیران» پیرامون فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» اظهار کرد: این فیلم هم اینک ۹۰ سالن سینما در دست دارد و موفق شده است تا اینجای کار به فروش ۹ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومانی دست یابد.

فیاض هوشیار پارسیان مسئول فروش دفتر پخش «سیمای مهر» پیرامون فروش فیلم سینمایی «لاتاری» گفت: فیلم سینمایی «لاتاری» هم اینک ۲۸ سالن سینما در تهران و ۱۲۰ سالن سینما در شهرستان‌ها در دست دارد و توانسته‌است ۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروش کند.

وی ادامه داد: در کمال تاسف عده ای از فیلم‌های سینمایی در روز‌های تعطیل، اکران مردمی می‌گذارند و این مسئله اخلاقی نیست و به ضرر فیلم‌های دیگر تمام می‌شود. فیلم سینمایی «لاتاری» تنها فیلمی است که فروش شهرستان‌های آن، با فروش تهران آن،‌ برابری می‌کند.

تینا پاکروان مسئول فروش دفتر پخش «نیکان فیلم» پیرامون فروش فیلم سینمایی «مصادره» گفت: فیلم سینمایی «مصادره» تا اینجای کار ۱۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان فروش کرده و هم اینک ۱۲۰ سالن سینما در دست این فیلم قرار دارد.

حتما بخوانید   80 درصد ظرفیت سینماها خالی است/ جلب اعتماد خانواده‌ها جدی ترین هدف ماست

سعید خانی مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» پیرامون فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» عنوان کرد: این فیلم سینمایی ۲۸ سالن سینما در تهران و ۷۴ سالن در شهرستان‌ها در دست داشته و توانسته تا به این لحظه ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بفروشد.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» پیرامون فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» اظهار کرد: فیلم سینمایی «خرگیوش» تا اینجای کار حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش کرده و هم اینک ۳۵ سالن سینما در دست دارد.

وی ادامه داد: شرایط اکران فیلم سینمایی «خرگیوش» به هیچ عنوان شرایط نیست. کمتر کاری که می‌توانستند برای ما انجام بدهند، این بود که حداقل سالن ضروری را در اختیارمان قرار می‌دادند. هم اینک بسیاری از فیلم‌هایی که در حال نمایش هستند، حدود ۱۷۰ سالن سینما در دست دارند.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “«به وقت شام» در فاصله فروش ۱۰ میلیاردی قرار گرفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران