تا اینجای کار بدین شکل که در شأن شهداست رفتار نشده است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تا اینجای کار بدین شکل که در شأن شهداست رفتار نشده است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

رضا روح‌نواز در حاشیه‌ی دیدار با خانواده‌ی این شهید در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، پیرامون اعمال انجام شده در راستای خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا از جانب مدیران اظهار داشت: تا اینجای کار اعمال انجام شده به گونه‌ای نبوده است که بتواند شایسته‌ی مقام شهدا و خانواده‌های معظم آن‌ها باشد.

روح‌افزا با اشاره به دیدار جامعه‌ی قرآنی با خانواده‌های شهدا، اضافه کرد: مثلا همین مسئله دیدار با خانواده‌های شهدا از جانب مدیران ۳۵ سال دیر به وقوع پیوسته است و ما در این عرصه تأخیر داشته‌ایم.

وی ادامه داد: ما هم اینک شهیدی را معرفی می‌کنیم که ۳۵ سال پیش به درجه‌ی شهادت نائل شده است. چرا نباید این شهید به نسل تازه زودتر معرفی شود؟

این همرزم شهید گفت: در کمال تاسف ما مینشینیم تا بحران جوانانمان را فراگیرد آن وقت دنبال چاره‌اندیشی و معرفی الگوهای شاخصی چون شهدا هستیم.

روح‌افزار به علاوه از طرف دیگر پیرامون اعمال صدا و سیما در بحث خدمات رسانی از شهدا و خانواده‌هایشان گفت: بنده معتقدم صدا و سیما نیز به روش چشمگیری در این عرصه اقداماتی انجام نداده است.

وی اضافه کرد: ضروری است تا گروه‌های ارشادی در صدا و سیما فاصله‌ای که بین نسل شهدا با نسل امروز است را برطرف کنند و در شناسایی شهدا و شناخت ابعاد مختلف زندگی آن‌ها اعمال بنیادی‌تری انجام دهیم.

همرزم شهید کاظم ربطی در انتهای گفت: در کمال تاسف امروزه صدا و سیما ترویج اشرافی‌گری می‌کند که باید توجه داشت همین مسئله دلیل فاصله گرفتن از شهدا و روحیات پیشرو می‌شود.

حتما بخوانید   مراسم هفتمین روز درگذشت مادر شهیدان دقیقی برگزار می‌شود

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “تا اینجای کار بدین شکل که در شأن شهداست رفتار نشده است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۴, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران