تا اینجای کار چهار بار آمریکایی‌ها را در آب‌های خلیج فارس دستگیر کرده‌ایم/ دشمنان در جستجوی بازدارندگی در طرف دیگر ما هستند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تا اینجای کار چهار بار آمریکایی‌ها را در آب‌های خلیج فارس دستگیر کرده‌ایم/ دشمنان در جستجوی بازدارندگی در طرف دیگر ما هستند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار علی فدوی ظهر امروز در نشست با نماینده با این وجود‌فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر حاوی سابقه طولانی در پاسداری از کشور است که این رسم بازهم ادامه دارد.

وی اضافه کرد: یکی از دلایل آن بالابودن بصیرت مردم است که به رهبری مرجعیت شیعه از کشور در طرف دیگر بیگانگان دفاع کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بعد از انتهای جنگ تحمیلی در کل چهار بار آمریکایی‌هایی به حریم آب‌های ایران تجاوز کرده بودند که آنها را دستگیر کردیم که تازه ترین نمونه آن در دی ماه سال ۱۳۹۴ در آب‌های استان بوشهر بوده است.

فدوی عنوان کرد: امسال در چهلمین سال انقلاب هستیم که پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری توفیقات خوب الهی نصیب کشور و مردم ایران شود.

وی ادامه داد: مروری بر کارنامه انقلاب اسلامی در این چهار دهه نشان می‌دهد که این نظام الهی در تحقق خواسته‌های مردم موفق بوده که نشان از توجه ویژه خداوند به این انقلاب، نظام و مردم است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مطرح این که نظام جمهوری اسلامی ایران در شروع ورود به چهلمین سال عمر پربرکت خود مراحل دفاع و بازدارندگی را پشت سر قرار داده است، عنوان کرد: اکنون به سطحی از تثبیت و بازدارندگی برای دفاع از کشور رسیده‌ایم که این دشمنان نظام هستند که برای جلوگیری از ما باید در جستجوی توان بازدارندگی برای خودشان باشند.

حتما بخوانید   نقش موثر شهیدان قرنی و صیاد شیرازی در انقلاب و جنگ/ ایران به یک قدرت جهانی مبدل شده‌ است

فدوی گفت: تقدیم ۴۰ هزار شهید به وسیله سپاه برای حراست و حفاظت از انقلاب اسلامی بخشی کوچک از جانفشانی این نیروی مردمی برای ماندگاری و استمرار عمر این نظام است و با تمام وجود خود را برای این انقلاب و دستاوردهای مبارکش هزینه می‌کنیم.

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “تا اینجای کار چهار بار آمریکایی‌ها را در آب‌های خلیج فارس دستگیر کرده‌ایم/ دشمنان در جستجوی بازدارندگی در طرف دیگر ما هستند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران