تجلیل از ناشر کهنه‌کار در چهلمین سال انقلاب اسلامی

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “تجلیل از ناشر کهنه‌کار در چهلمین سال انقلاب اسلامی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، این مراسم به همت خانۀ کتاب، مجمع ناشران انقلاب اسلامی و دیگر تشکل‌های نشر کشور، عصر روز یک‌شنبه هفتم مرداد ۹۷، در پژوهشکدۀ فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

در این مراسم، احمد مسجدجامعی و محمدحسین صفارهرندی، ۲ وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی حاضر خواهند شد. به علاوه از طرف دیگر حسین استاد با این وجود، مؤلف، محقق، مترجم و مصحح در حوزۀ علوم قرآنی و مصطفی زمانی، مدیر باسابقۀ نشر پیغام آزادی و انتشارات زیارت، از دیگر سخنرانان این مراسم هستند.

مرتضی آخوندی متولد ۱۳۲۱، فعالیت حرفه‌ای در حوزۀ نشر را در سال ۱۳۳۹ شروع کرد. ایشان با پیروی از پدرش، مرحوم حاج شیخ محمد آخوندی، مؤسس انتشارات دارالکتب الاسلامیه، موفق شد در طول چند دهه تلاش در سمت مدیر این انتشارات، کتب ارزشمند بسیاری را از نویسندگان برجسته و عالمان بزرگ، به مارکت نشر و علاقه‌مندان کتاب معرفی کند. وی با ۷۶ سال سن بازهم در این عرصه به نوعی یکی از ناشران باسابقۀ خصوصی کشور سرگرم کار است.

عموم اهالی نشر و دوست‌داران کتاب و کتاب‌خوانی قادر اند روز یکشنبه هفتم مرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹، در سالن همایش‌های پژوهشکدۀ فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی به نشانی: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ولیعصر(عج) و فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی، شمارۀ ۱۱۷۶، در این مراسم کمپانی کنند.

حتما بخوانید   معرفی دبیر سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر تا 10 روز آتی

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “تجلیل از ناشر کهنه‌کار در چهلمین سال انقلاب اسلامی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران