ترویج فرهنگ دفاع مقدس در شکل ماندگار هنر

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “ترویج فرهنگ دفاع مقدس در شکل ماندگار هنر” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

امیر فهمیده قاسم‌زاده در گفت‌وگو با دفاع پرس مطرح کرد؛

جانشین مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر لزوم بهره برداری از هنر در بیان فرهنگ دفاع مقدس گفت:‌ این فرهنگ در شکل ماندگار هنر به مخاطبان معرفی شود.

امیر سرتیپ دوم «محمد فهمیده قاسم‌زاده» جانشین مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، با اشاره به برپایی کنفرانس عملکرد و دستاوردهای بنیاد اظهار داشت: تمامی سازمان‌ها، معاونت‌ها و مدیریت‌های مستقل بنیاد بر مبنای اساسنامه و سند راهبردی تازه ترین دستاوردهای خود را در شکل کنفرانس عملکرد بنیاد، در معرض دید مخاطبان قرار دادند.

وی اضافه کرد: اجرا کنفرانس عملکرد و دستاوردهای بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، که با محوریت بنیاد انجام گرفت در حقیقت در راستای اتصال حلقه‌های تخصصی این سری صورت گرفت.

 

جانشین مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ادامه داد: سری‌های تخصصی ۱۵ گانه بنیاد از قبیل بانوان، روحانیت، موزه‌ها، روابط عمومی، برنامه و برنامه، ادبیات، تشکل‌های مردم‌نهاد، اسناد، ستاد مرکزی راهیان‌نور و… که برآیند رابطه و تولیدات معرفی شده به وسیله این سری‌ها باید اهداف ترسیمی در سند راهبردی را دنبال کند.

امیر فهمیده اضافه کرد: این کنفرانس یک کار مشترک تازه و در حقیقت  شروع یک حرکت وحدت‌بخش در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و مقاومت است.

حتما بخوانید   حضور «محمد ریوندی» در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس

وی تاکید کرد: یکی از تولیدات کار ما معرفی تاریخ و دایره المعارف دفاع مقدس است، تا بتوان با اسم یک مرجع مشهور در تمامی مباحث مرتبط با دفاع مقدس به آن رجوع کرد و مطمئنا با انجام اینگونه کارهای ارزنده و اثربخش می‌توان ارزش‌های دفاع مقدس را حفظ و از تحریف آن جلوگیری کرد.

جانشین مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: فعالیت‌های امروز در عرصه دفاع مقدس باید به گونه‌ای باشد که حاوی ادبیات اثرگذار، آورده و کالایی ارزشمند و بصیرت افزا برای نسل تازه باشد.

وی گفت: یکی از شیوه‌های موجود در ترویج ارزش‌های دفاع مقدس این است که گنجینه دفاع مقدس را که مملو از هزاران اتفاق و حادثه درس‌آموز است، در شکل هنر که ماندگار است، به مخاطبان معرفی دهیم.

امیر فهمیده در انتهای عنوان کرد: آتی بسیاری خوبی را در تمرکز و اتصال حلقه‌های تخصصی بنیاد برای رسیدن به اهدافی که در سند راهبردی و اساسنامه ترسیم شده است، متصور هستم.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “ترویج فرهنگ دفاع مقدس در شکل ماندگار هنر” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران