تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیغام تسلیتی به مناسبت درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری به شرح پایین صادر کرد.

در ابتدای این پیغام آمده است: همزمان با روزهای سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیهما) در کمال تاسف سانحه مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران یاسوج، حزن و اندوه ملت بزرگ ایران اسلامی را دو چندان تولید.

این پیغام می‌افزاید: حادثه تاسف‌بار سانحه سقوط هواپیمای کمپانی آسمان که منجر به جان باختن ۶۶ نفر از هموطنان عزیز شد باعث تاثر و تالم خاطر همه‌ی آحاد جامعه شد.

بنیاد حفظ کارهای ونشرارزش‌های دفاع مقدس در خاتمه این پیغام  با تسلیت و ابراز همدردی صمیمانه با خانواده‌های داغدار و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و مطرح تاسف و تاثر عمیق خود با مردم شریف ایران اسلامی، غفران و رحمت الهی برای آن جان باختگان، صبر و اجر کثیر برای بازماندگان از خداوند رحمان مسالت نموده و درخواست شده است: ملت شریف، پیشرو و قدرشناس ایران اسلامی ان شا الله با کمپانی در مراسم تشییع و تدفین آن عزیزان از دست رفته، دلجویی، همدردی و تکریم خود را با خانواده‌های معزی به رفتار آورند.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سردار پاکپور درگذشت پدر سرلشکر سلیمانی را تسلیت گفت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران