تشریح برنامه روز دوم مسابقات غواصی ارتش‌های جهان

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تشریح برنامه روز دوم مسابقات غواصی ارتش‌های جهان” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ناخدا دوم «حامد حق‌پرست» سر داور مسابقات بین المللی غواصی ارتش‌های جهان، پیرامون اجرا دومین روز از این مسابقات گفت: در روز دوم، تیم‌های ایران و آفریقای جنوبی عبور از میدان معضلات و تیم‌های روسیه، سوریه و ونزوئلا امداد، نجات و احیاء غواص مغروق را سپری کرده و خواهند کرد.

سر داور این مسابقات با بیان اینکه گروهی از داوران بین المللی از مدت‌ها قبل، در جلسات توجیهی حضور داشتند، اضافه کرد: این گروه برای هماهنگی و آموزش بیشتر جلسات متعددی را پشت سر گذاشتند. از جهت دیگر برای اینکه شائبه ایرانی بودن گروه داوری بوجود نیاید، از هر تیم یک نفر بر امور داوری نظارت می‌کند. مکانیزم دسترسی بر ویدئوها و عکس ها مسابقات جای گرفته شده است و همه ناظران قادر اند بر داوری نظارت کنند.

وی پیرامون دیزاین مسابقات و معضلات موجود در میدان مسابقات نیز خاطرنشان کرد: شکل و پایه ابتدایی معضلات واضح است با اینحال از هفت آیتم موجود، دو آیتم به وسیله ایرانی‌ها دیزاین شده و بطور کلی داخلی است. تفاوت عمده‌ای که درمقایسه با سال‌های قبلی رخ داده، استانداردسازی معضلات است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ در شروع روز دوم این مسابقات مراسم صبحگاه مشترکی با حضور همه تیم‌های نظامی حاضر برگزار شد.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “تشریح برنامه روز دوم مسابقات غواصی ارتش‌های جهان” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   «راهیان نور» باعث تقویت توان بازدارندگی کشور می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران