تشکر سردار جلالی از فرمانده ناجا

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تشکر سردار جلالی از فرمانده ناجا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار «غلامرضا جلالی» مدیرعامل سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی به سردار اشتری، از خدمات نیروی انتظامی در حوادث واپسین کشور تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیغام به شرح ذیل است:

فرمانده محترم نیروی انتظامی، سردار سرافراز جناب آقای حسین اشتری

حمد و سپاس بی انتهای پروردگار حکیم قادر و متعال را که توفیق از نو داد که بعد از حماسه ۹ دی، به توجه به اعمال شرورانه، تجاوزکارانه و جنایتکارانه عده ای از مردم مزدور استکبار جهانی، مردم ولایتمدار کشور ایران با عزمی راسخ و اراده‌ای شکست ناپذیر، حماسی و پیشرو توام با شور عاشورایی، روز دیگر را نیز در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به روز نماد حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت شریف ایران مبدل کنند.

امروز با استناد به تهدیدات، خصومت و هم کاری دشمنان، آسیب پذیری‌ها، مشکلات اقتصادی و کم توجهی مدیران، محیط مجازی، کاستی‌ها، قصور و ملاحظات آن، روز تجلی قدرت لایتناهی حق تعالی و خروش مردم ولایتمدار در مقابل فتنه بزرگ غربی – صهیونیستی و وهابی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، حماسه ماندگاری را ایجاد کرد.

نگاه منصفانه و به دور از حب و بغض مؤید این حقیقت است که نیروی انتظامی با تمسک به ولایت فقیه و به مدد بصیرت برای ایفای نقش‌های مثبت برای خدمت به مردم و یاری‌بخشی در هنگامه سخت در ایجاد امنیت و اقتدار و با حضور خروشان دریایی و پیشرو خود در این یوم الله مصداق پیغام عاشورایی «انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» را به مرحله ظهور رساند.

حتما بخوانید   قدردانی استاندار و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از سپاه

تردیدی نیست امنیت عمومی مثال زدنی کشور و احساس امنیت بالای مردم عزیز ایران در شرایط پرآشوب و فتنه‌گون امروز منطقه، کالا نقش آفرینی‌های مجاهدانه و هوشمندانه نیروهای نظامی، ایمنی، اطلاعاتی و انتظامی میهن اسلامی است که در این بین نقش پذیری‌های نیروی انتظامی از درخشش ویژه و الهام بخشی دارا است.

اینجانب بر خود فرض دانسته از مساعی جمیله آن نیروی توانمند خصوصا افرادی که در این حوادث بخاطر حفظ ناموس و صیانت از ملت مومن آسیب دیدند با این وجود صبر کرده تا صف آشوبگران از مردم جدا شود تشکر کنم، از ملت فهیم نیز حدسیات می شود که علیرغم درک و لمس مشکلات مراقبت کنند تا درگیر بازی دشمن نشده، دست ‌در‌ دست هم در ظل عنایات امام لحظه (عج) و تحت زعامت مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در برقراری نظم و امنیت و عمق‌بخشی به امنیت ملی و جلوگیری از تهدیدگران تلاش کنیم.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “تشکر سردار جلالی از فرمانده ناجا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران