تشییع پیکر سه شهید فاطمیون در تهران و مشهد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تشییع پیکر سه شهید فاطمیون در تهران و مشهد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، پیک مطهر سه شهید مدافع حرم لشکر فاطیون امروز (جمعه) سوم شهریورماه پس‌از اقامه نماز جمعه در مشهد مقدس و شهرستان‌های «اسلامشهر و پاکدشت» استان تهران تشییع شد.

مراسم تشییع شهید مدافع حرم «محمد جمعه محمدی» ابتدا صبح امروز از ساعت ۱۰ صبح از مقابل عرصه مقاومت بسیج کمیل اسلامشهر به سوی منزل شهید برگزار شد. به علاوه از طرف دیگر بعد از اقامه نماز جمعه نیز پیکر شهید از مقابل مصلای بزرگ اسلامشهر به سوی امامزاده عقیل(ع) تشییع شد.

شهید «محمدجمعه محمّدی» متولد کشور افغانستان بود که در سنّ ۲۷ سالگی در دفاع از حریم حضرت زینب(س) و در راه اعتلای دین اسلام، حدود یک ماه پیش به شهادت رسید و اخیرا پیکر پاکش به کشور اسلامی بازگشت.

پیکر مطهر شهید مدافع حرم “علیرضا خاوری” نیز امروز بعد از اقامه نماز جمعه از مصلی امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت تشییع شد.

پیکر پاک شهید مدافع حرم صادق بریری بر روی دستان مردم ولایتمدار نشهد مقدس ظهر امروز بعد از اقامه نماز جمعه در حرم مطهر رضوی تشییع شد.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “تشییع پیکر سه شهید فاطمیون در تهران و مشهد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   بیانات رهبری مسیر زندگی‌ام را تغییر داد/ ورزشکاران بی‌حجاب با مقنعه‌های ما تصویر یادگاری می‌گیرند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران