تصویب ایجاد یادمان شهدای دارلک

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تصویب ایجاد یادمان شهدای دارلک” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار ادیبی اطلاع داد؛

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از تصویب تولید یادمان شهدای دارلک مهاباد در نشست شورای سیاست‌گذاری راهیان نور اطلاع داد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، «سردار نادر ادیبی» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اشاره به اجرا نشست امروز شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور اظهار داشت: مسئله ایجاد یادمان شهدای دارلک مهاباد با محوریت نمایش حماسه‌های مرتبط، در مسیر پیش روی شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور قرار گرفت که بالاخره  و بعد از بحث و بررسی اعضا، ایجاد این یادمان به تصویب این شورا رسید.

وی اضافه کرد: مرحله مطالعاتی این یادمان در ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حال انجام است که بعد از این قسمت کار، دیزاین و تولید این یادمان شروع خواهد شد.

 

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: در راهیان نور شمال غرب کشور با سوژه‌های بسیاری در عرصه دفاع مقدس روبه‌رو هستیم. در این منطقه مردم همزمان و بهمراه نیروهای مسلح به جلوگیری از گروهک‌های ضد انقلاب و رژیم بعث پرداختند؛ لذا تبیین این حوادث مهم در یادمان‌ها و راهیان نور این خطه در مسیر پیش روی قرار دارد.

 

سردار ادیبی هدف از پرداخت موضوعی به راهیان نور شمال غرب را یادآوری حماسه‌های افتخارآفرین به مردم دانست و گفت: در جستجوی تقویت مسئله محوری در راهیان نور شمالغرب و غرب هستیم.

با استناد به این خبر، محل ایجاد یادمان شهدای دارالک در ۹۵ کیلومتری ارومیه و از بخش های تابعه شهرستان مهاباد و در ۱۵ کیلومتری شمال این شهرستان بنا شده که یادآور حماسه های فراوان رزمندگان اسلام و مقاومت عشایر و مردم پیشرو این منطقه و معراجگاه شهیدان فراوانی است.

حتما بخوانید   اگر خفه‌ام کنند سازش نخواهم کرد

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “تصویب ایجاد یادمان شهدای دارلک” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۲۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران