تقدیر خانواده شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس از ابراهیم حاتمی‌کیا

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تقدیر خانواده شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس از ابراهیم حاتمی‌کیا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم در حاشیه اکران فیلم سینمایی «به وقت شام» از ابراهیم حاتمی‌کیا به پاس چند دهه فعالیت پیشرو در پردیس سینمایی ملت تقدیر و تجلیل کردند.

این مراسم به همت موسسه رباب (همسران شهدای مدافع حرم) و سازمان اوج و با حضور نادر طالب‌زاده به میزبانی خانواده شهدای مدافع حرم، دفاع مقدس و هسته‌ای در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

همسر شهید مدافع حرم «عبدالله اسکندری» پیامی را در تقدیر از ابراهیم حاتمی کیا قرائت کرد.

همسر شهید «مدق» در صحبت‌های کوتاهی با گلایه از عده ای فیلم‌های ساخته شده در خصوص زندگی‌نامه شهدا اظهار داشت: وقتی سنگ مزاری نباشد به شهدای گمنام روی می‌آورم در این لحظات تنها چیزی که قلب‌های ما را آرام و پاهایمان را محکم می‌کند تا بایستیم و یادشان را فراموش نکنیم وجود افرادی مانند برادر ابراهیم است.

وی خطاب به ابراهیم حاتمی کیا اضافه کرد: دست هم را گرفته‌ایم و پشت شما ایستاده‌ایم و با قسم به خون شهدا این را می‌گوییم که لحظه‌ای تنهایتان نمی‌گذاریم، از شما می‌خواهیم راهتان را ادامه دهید و مایه سربلندی ایران و ایرانی باشید.

نادر طالب زاده در این مراسم جذابیت کار حاتمی‌کیا را باز کردن دریچه‌ای تازه برای گفتمان با دشمنان انقلاب دانست و اظهار داشت: دولت آمریکا مدعی شده است که در حال مبارزه با تروریست است، با اینحال می‌بینید چندی قبل ماشین روس‌ها را بمباران کرد، با اینحال این‌ها اهداف دیگری دارند و ما باید با زبان هنر با آن‌ها صحبت کرد.

حتما بخوانید   هدف آمریکا از لشکرکشی به عراق و افغانستان حمله به «ایران» بود

ایشان در واکنش به مخالفان ابراهیم حاتمی کیا اضافه کرد: از انقلاب تجربه کرده‌ایم افرادی که تلخ زبان و تلخ گوش هستند عصبانی می‌شوند و این امری عادی است.

در قسمت بعدی مراسم علیرضا برقعی شاعر آیینی کصور قطعه شعری را در محضر حاضران مراسم قرائت کرد.

در انتهای مراسم همسر شهیدان اسکندری، ترک، طباطبائی و خوبی از ابراهیم حاتمی کیا تقدیر کردند و دختر شهید بهرام مهرداد تندیسی را به وی اهدا کرد.

به علاوه از طرف دیگر همسر شهید باکری، دختر شهید رکن آبادی، خواهر شهید حاج امینی، همسر شهید مدق و دختر شهید رودکی نیز هدیه‌ای به رسم یادبود به ابراهیم حاتمی کیا اهدا کردند.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “تقدیر خانواده شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس از ابراهیم حاتمی‌کیا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران