تقدیر سردار کارگر از مدیران استانی رسانه ملی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تقدیر سردار کارگر از مدیران استانی رسانه ملی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیرکل ستاد مرکزی راهیان نور کشور با حضور در سازمان صدا و سیما با دکتر «علی دارابی» معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما دیدار و گفت‌وگو کرد.

گسترش تعاملات صدا و سیما با سری بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، پوشش سراسری برنامه‌های راهیان نور، تولید فیلم‌های مستند پیرامون راهیان نور و ترویج و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان مهمترین محورهای این نشست بود.

به علاوه از طرف دیگر در بخشی از این نشست مدیران کل صدا و سیمای استان‌های تمامی کشور در خصوص پوشش مطلوب مطبوعاتی راهیان نور و به علاوه از طرف دیگر تولید فیلم و برنامه‌های ارزشی در عرصه دفاع مقدس نقطه نظرها خود را عنوان کردند.

با استناد به این خبر در انتهای این مراسم از مدیران کل صدا و سیمای استان‌های آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمانشاه، مازندران، اصفهان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، یزد، فارس و سمنان تقدیر شد.

به علاوه از طرف دیگر از «علی دارابی» معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تقدیر به رفتار آمد.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “تقدیر سردار کارگر از مدیران استانی رسانه ملی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   تشییع پیکر ۲ جانباز شهید در گلزار شهدای تهران
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران