تقویت جبهه مقاومت و نابودی اسرائیل جزو آرمان‌های ما است/ حضور ما در سوریه با استناد به اصول و منطق است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تقویت جبهه مقاومت و نابودی اسرائیل جزو آرمان‌های ما است/ حضور ما در سوریه با استناد به اصول و منطق است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار غلامحسین غیب‌پرور مدیرکل سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه اختتامیه ششمبن جشنواره بین المللی باروت خیس در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه جنگ ۳۳ روزه برای محور مقاومت یک الگو شده است، اظهار داشت: مقاومت حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه امروز مبدل به یک الگو برای جبهه مقاومت شده است؛ امروز گسترش این ایستادگی را نه تنها در جنوب لبنان حتی در یمن قهرمان می بینیم.

ایشان پیشتر اضافه کرد: امروز مردم یمن اثبات کردند با زور قادر نیستند بر ملت و امت مسلمان پیروز شوند. 

سردار غیب پرور اضافه کرد: امروز هر اقدامی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس انجام دهند در طرف دیگر آن‌ها یک جبهه مقاومت ایستادگی می‌کند؛ امروز ما یاد گرفته ایم پیروزی از دل اخطار بیرون می آید و تجربه نمایش داده در هر میدانی با ایمان به خدا مقامت کرده‌ایم فتح و ظفر برای ما بوده است.

مدیرکل سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه کنش و واکنش هایی که در منطقه بیننده آن هستیم مسئله تازه ای نیست، گفت: این موضوعات چیز تازه ای نیست و ۴۰ سال است آن را می بینیم.

سردار غیپ پرور در جواب به پرسش خبرنگاری مبنی بر دیدار ترامپ با پوتین و امکان دارد ترامپ درخواست کند نیروهای ایرانی از سوریه خارج شوند، اظهار داشت: آنچه جمهوری اسلامی انجام می دهد با استناد به یک اصول بنیادین است و آنچه انجام می دهیم منطق دارد.

حتما بخوانید   وزارت دفاع با تمام توان در جستجوی گسترش قدرت دفاعی و شکستن سد تمامی تحریم‌ها است

وی ادامه داد: تقویت جبهه مقاومت و رویارویی با رژیم اشغالگر قدس جزو آرمان های ما است و هیچکس نمی تواند به ما تحمیل کند که از آرمان‌های خود دست برداریم؛ آرمان بزرگ ما نابودی اسرائیل است. 

سردار غیب پرور در جواب به خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس مبنی بر اینکه ترامپ مطرح نموده ایران از مواضع خود در منطقه آرام تر شده است، گفت: ترامپ غلط کرده چنین موضوعی بگوید و این حرف‌ها یک جنگ روانی علیه ایران است و ما هیچگاه دست از اصول و باورهای پیشرو خود بر نخواهیم داشت.

انتهای پیغام/ ۲۴۱

امیدواریم نوشته “تقویت جبهه مقاومت و نابودی اسرائیل جزو آرمان‌های ما است/ حضور ما در سوریه با استناد به اصول و منطق است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران