«تماشایی» تازه‌ترین اثر «میلاد عرفان‌پور»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “«تماشایی» تازه‌ترین اثر «میلاد عرفان‌پور»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، سری شعر «تماشایی» بروزترین اثر میلاد عرفان‌پور امروز (یکشنبه، ۳۱ تیرماه) در فرهنگسرای انقلاب معرفی شد.

این کتاب انتخاب جشنواره بین‌المللی شعر فجر مشهور بود که اخیرا از جانب انتشارات شهرستان ادب پخش شده و برای اولین‌بار در سی و یکمین دوره کنفرانس کتاب تهران معرفی شد.

این کتاب، سری‌ای از ۵۰ رباعی، ۵۰ شعر نیمایی و ۲۰ غزل است. عرفان‌پور قبل از این «از آخر مجلس» را از جانب شهرستان ادب روانه مارکت نشر کرده بود.

میلاد عرفان پور شاعر جوان، متولد ۱۳۶۷ شیراز و ساکن تهران است. ایشان دانش‌آموخته معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است و سابقه ۱۲ سال فعالیت در عرصه شعر دارد.

این عضو بنیاد ملی نخبگان، تا این لحظه، مقام‌های بسیاری را در دهها جشنواره شعر از آن خود کرده است که از آن جمله عبارتند از: مقام اول جشنواره جوان خوارزمی ۱۳۸۵، کسب سرو زرین جشنواره بین المللی شعر فجر ۱۳۸۶، کسب جایزه ادبی قیصر امین‌پور ۱۳۸۶، انتخاب جشنواره تقریب مذاهب اسلامی ۱۳۸۹، انتخاب شب شعر بزرگ عاشورا در چهار سال ۸۴ تا ۸۸ و ….

آثاری که تا این لحظه از ایشان پخش شده است، عبارتند از: «از شرم برادرم»، «پاییز بهاریست که عاشق شده است»، «پادشهر»، «جشن فراموشی ها» و «دیگری».

انتهای پیغام/ ۱۲۱

 

امیدواریم نوشته “«تماشایی» تازه‌ترین اثر «میلاد عرفان‌پور»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی معرفی شدند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران