تمام جناح‌ها و جریانات سیاسی مدافع سپاه هستند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تمام جناح‌ها و جریانات سیاسی مدافع سپاه هستند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

بیست‌ وسومین کنفرانس مطبوعات- ۵۳۴/ سردار افشار در گفت‌وگو با دفاع پرس:

مدیرعامل سابق نیروی مقاومت بسیج «تحکیم وحدت داخلی» را از جدی ترین نتایج موضع‌گیری آمریکا علیه سپاه برشمرد و گفت: امروز تمام جناح‌ها و جریانات سیاسی در سنگر دفاع از سپاه و انقلاب حضور دارند.

سردار «علیرضا افشار» مدیرعامل سابق نیروی مقاومت بسیج ضمن حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در بیست و سومین کنفرانس مطبوعات، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس اظهار داشت: اظهارات آمریکایی‌ها علیه سپاه به دلیل تهدید منافع نامشروع این کشور در منطقه به وسیله سپاه پاسداران است.

 

وی با اشاره به ادعای ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران، اضافه کرد: قبل از این سپاه پاسداران به اتهام خدمات رسانی از تروریسم در تحریم بود؛ اکنون نیز جای تعجب است که تصمیم دریافت کردند نهادی که بیشترین سهم را در مبارزه با تروریسم دارد، در لیست تروریست‌ها قرار دهند.  

 

مدیرعامل سابق نیروی مقاومت بسیج خاطرنشان کرد: تحکیم وحدت داخلی از جدی ترین کارهای نگاه و موضع‌گیری آمریکاست. امروز تمام جناح‌ها و جریانات سیاسی از هر قشر و طیفی در سنگر دفاع از سپاه و انقلاب حضور دارند و این یکی از نتایج موضع‌گیری ترامپ است.

 

سردار افشار پیشتر به تلاش دشمنان برای محدود کردن توان دفاعی و موشکی ایران اشاره و عنوان کرد: قدرت کشور ما وابسته به موشک نیست؛ حتی ناشی از وحدت ملی و فرهنگ ایثار و شهادت در داخل کشور است. 

حتما بخوانید   «نیروهای مردمی» عراق و سوریه را از چنگ داعش نجات دادند

 

وی گفت: توان دفاعی کشور موضوعی نیست که پیرامون آن مذاکره شود. به توجه به مشکلات مالی، دولت در خدمات رسانی از این بخش بطور کلی مصمم است و روزبه‌روز از لحاظ ابزارهای موقعیت بهتری پیدا می‌کنیم.

 

سردار افشار به علاوه از طرف دیگر به توان پهپادی کشور اشاره نمود و اضافه کرد: ارزش پهپادها و هواپیماهای هدایت‌پذیر از راه دور کمتر از موشک نیست. امروز به پیشرفته‌ترین نوع پهپادها از لحاظ برد دست یافته‌ایم و ابزار خوبی را در این عرصه و دیگر بخش‌های ابزارهای نظامی در دست داریم.

 

مدیرعامل سابق نیروی مقاومت بسیج عنوان کرد: حفظ روحیه، وحدت و یکپارچگی از ابزارهای نظامی مهم‌تر است.

 

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “تمام جناح‌ها و جریانات سیاسی مدافع سپاه هستند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران