تهاجم فرهنگی دشمنان نیازمند مراقبت بیشتر است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “تهاجم فرهنگی دشمنان نیازمند مراقبت بیشتر است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان حفظ کارهای سپاه پاسداران و بسیج مطرح کرد؛

مدیرعامل سازمان حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران و بسیج گفت: باید مراقب باشیم چراکه در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته‌ایم.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، «سردار احمد حق‌طلب» مدیرعامل سازمان حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران و بسیج  عصر امروز در همایش تجلیل از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در شفت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تاثیرگذارترین حرکت فرهنگی در کشور اجرا یادواره های شهدا و نشست‌های مجالس شهدا است.

مدیرعامل سازمان حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران و بسیج با بیان اینکه ایمان، شجاعت، خودباوری، وحدت و همدلی جوانان ما باعث شد تا در دوران دفاع مقدس پیروز میدان شویم، گفت: وحدتی که در دوران دفاع مقدس در ایران ایجاد شد هیچ عاملی نتوانست این یکپارچگی را از بین ببرد.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس از نادرترین موضوعاتی است که همه اصناف و اقشار در آن حضور پررنگ داشته اند اضافه کرد: تمام ملت ایران با هر قومیت و مذهبی که در آن زندگی می‌کنند نقش مهم و بسیار پررنگی در دفاع از انقلاب و پیروزی جمهوری اسلامی ایران ایفا کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران و بسیج با اشاره به اینکه وحدت و نیروی انسانی یکی از مهمترین علل پیروزی جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس در طرف دیگر دشمنان بوده است گفت: این خصوصیت‌های مهم باعث شده است تا دشمنان از ملت و کشور ما هراس داشته باشند.

حتما بخوانید   بر خرمشهر در گذر لحظه چه گذشت

سردار حق‌طلب به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مواظب باشید چون در تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته ایم اشاره نمود و اضافه کرد: جبهه، جبهه فرهنگی است و دشمن امروز با بهره برداری از شبکه جهانی وب و شبکه‌های مجازی و نفوذ مردم به‌ظاهر فرهنگی در ابزار‌ها، نقطه قوت ما را درک کرده است.

وی با بیان اینکه اکثر شهدای مدافع حرم متاهل بوده و حاوی فرزند هستند تصریح کرد: با اینکه مدافعان حرم به‌صورت آنلاین، چگونگی و رفتار داعش در جنگ سوریه و عراق و رفتار غیرانسانی این گروه جنایتکار با اسرا را مشاهده می‌کنند باز هم برای دفاع از حریم حرم پیش‌قدم می‌شوند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “تهاجم فرهنگی دشمنان نیازمند مراقبت بیشتر است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران