تهدید اصلی بشر در عرصه جهانی کشور مستکبر و زیاده‌خواه آمریکاست

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “تهدید اصلی بشر در عرصه جهانی کشور مستکبر و زیاده‌خواه آمریکاست” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه بین‌الملل دفاع پرس، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، در دیدار با هیئت افسران جوان و ارشد وزارت دفاع چین که ظهر امروز (سه‌شنبه) در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران و چین دو کشور اثرگذار در عرصه‌های منطقه‌ای و جهانی هستند و هر دو کشور نیز تهدیدات مشابهی دارند.

وی با بیان اینکه در این ایام تهدید اصلی بشر در عرصه جهانی کشور مستکبر و زیاده‌خواه آمریکاست، عنوان کرد: آمریکایی‌ها ثابت کرده‌اند که دشمن بشریت هستند و کشورهای مقتدر و باثبات را برنمی‌تابند.

حیدری به علاوه از طرف دیگر بعد از دیدار با هیئت نظامی کشور چین گفت: امروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران میزبان هیئت نظامی از وزارت دفاع جمهوری ایجاد چین بود و در خصوص پاره‌ای از موارد نظامی تبادل نظرهای خوب و تولید کننده‌ای با آن‌ها داشته باشد.

فرمانده نزاجا در خصوص این هیئت نظامی چینی عنوان کرد: نظامیانی که امروز ما در نزاجا میزبان آن‌ها بودیم افسران جوان ارتش چین هستند که در تخصص‌های مختلف تبحرهای ضروری را دارند.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه مباحث مطرح‌شده در دیدار امروز در عرصه‌های آموزشی، عملیاتی، تبادل معلومات و تجربه بود، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های نظامی غنی از تجربه است و آزمایشات هشت سال دفاع مقدس ما برای همه ارتش‌های جهان، دلنشین و حاوی ارزش است.

انتهای پیغام/

حتما بخوانید   مرحله دوم مسابقات تیم «آسمان پاک» برگزار می‌شود

امیدواریم نوشته “تهدید اصلی بشر در عرصه جهانی کشور مستکبر و زیاده‌خواه آمریکاست” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران