توصیه تشکیل کارگروه بررسی شیوه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محیط مجازی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “توصیه تشکیل کارگروه بررسی شیوه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محیط مجازی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمد تقی عصار» معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بهمراه سرهنگ پاسدار «سید مجید هاشمی دانا» معاون روابط عمومی، آگهی و امور بین الملل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس در بازدید از غرفه‌ی کمپانی ارتباطات سیار «هوشمند امین» در کنفرانس الکامپ، ضمن آشنایی با فعالیتهای فرهنگی وآموزشی سری‌ی هوشمند امین، ابراز امیدواری کرد: در آتی برنامه های مشترکی با این سری به انجام برسد.

سردار عصار در خصوص محیط حاکم بر عرصه‌ی تکنولوژی معلومات در قسمت کودک و نوجوان تصریح کرد: بی شک آتی هر کشوری به وسیله آنچه امروز برای کودکان و نوجوانان امروز ترسیم می‌کنیم، رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: برای ترسیم به هر میزان بهتر آتی کشور، باید بر تربیت امروز کودکان سرمایه گذاری کنیم.

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از مضامین بسیار مهم در شرایط حال حاضر را طی کردن مسیر تکنولوژی‌های نو به شکل تکنیکال دانست و تاکید کرد: طبیعی است اگر بتوانیم آتی پژوهی خوبی داشته باشیم بایستی این عرصه را در خدمت کودکان و نوجوانان قرار دهیم و راهکاری جز این نمی‌توان متصور بود.

سردار عصار با اشاره به آشنایی بسیار جدی نوجوانان با عرصه تکنولوژی معلومات در شرایط حال حاضر کشور، عنوان کرد: اگر برای نسل قدیم بخواهیم از ارزش تکنولوژی معلومات سخن بگوییم به یقین نسل نوجوان ما با این شرایط زندگی می‌کند و با تکنولوژی بسیار عجین شده است.

حتما بخوانید   دیدار مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ با خانواده‌های شهیدان جنگروی و همت‌علی

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده در خصوص همخوانی توان و آرمان در حیطه تکنولوژی معلومات، گفت: اگر می‌خواهیم جوانی با همه آرمان‌های اعتقادی داشته باشیم، باید بیشترین سرمایه‌گذاری‌مان در این عرصه و برای کودکان و نوجوانان باشد.

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: ما باید زندگی کردن با موجود تازه ای به اسم تکنولوژی معلومات را بیاموزیم و بیاموزانیم. در این مسیر آموزش جایگاهی ندارد و مطرح نیست، حتی در این مسیر، انتقال اطلاعات حضور اکتیو دارد.

سردار عصار اجرا کنفرانس‌هایی مانند الکامپ را مانند هوا دانست که حضور و نیازش جدی و بنیادی است و بیان داشت: امروز تکنولوژی معلومات یک بستر جدی است که مدارس و حتی مهدهای کودک ما باید با حساسیت درمقایسه با تفاوت واکنش خوب نشان دهند.

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس راه حل ورود جدی به عرصه تکنولوژی معلومات را تشخیص شرایط به وسیله مدیران دانست و اضافه کرد: گام اول در این مسیر فهم این مسئله است که امیدوارم مدیران، نهادها و سازمان‌ها قدرت درک بهتر وبیشتری درمقایسه با این مسایل را داشته باشند.

در انتهای این بازدید مقرر شد کمپانی ارتباطات سیار هوشمند امین و بنیاد حفظ کارهای ونشر ارزش‌های دفاع مقدس با تشکیل کارگروهی مشترک راهکارها و شیوه‌های ترویج و نشر فرهنگ، معارف و ارزش‌های دفاع مقدس و شهیدان گرانقدر را در محیط مجازی برای کودکان و نوجوانان بررسی تا با بکارگیری ظرفیت‌های موجود، اعمال مناسبی در این عرصه به رفتار آید.

 

 

 

توصیه تشکیل کارگروه بررسی شیوه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محیط مجازی 

 

توصیه تشکیل کارگروه بررسی شیوه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محیط مجازی 

انتهای پیغام/

حتما بخوانید   ضرورت ایجاد شبکه امن در محیط مجازی

امیدواریم نوشته “توصیه تشکیل کارگروه بررسی شیوه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محیط مجازی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران