جزئیات بن کتاب کنفرانس کتاب تهران مطرح شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “جزئیات بن کتاب کنفرانس کتاب تهران مطرح شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، «همایون امیرزاده» سخنگوی سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران پیرامون نحوه هم کاری دانشجویان و طلاب، نهادها و موسسات برای دریافت بن کتاب در این دوره از کنفرانس کتاب تهران اظهار داشت: بن خرید کتاب در راستای تحقق سیاست‌های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور کمک به جامعه علمی کشور و به علاوه از طرف دیگر ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه هر ساله در روزهای کنفرانس کتاب تهران در معرض مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: در این دوره از کنفرانس برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱ میلیون ریال بن خرید کتاب مقرر کرده شده است که از این میزان ۶۰ درصد آن از جانب دانشجو و ۴۰ درصد آن به وسیله معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای اساتید و عضو های هیات علمی دانشگاه‌ها و عرصه‌‍‌ها نیز مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بن خرید کتاب مقرر کرده شده که ۳۰ درصد آن به وسیله معاونت امور فرهنگی و ۷۰ درصد آن به وسیله اساتید تامین خواهد شد.

امیرزاده با اشاره به بن‌ خرید کتاب اهالی قلم گفت: بن خرید کتاب هر یک از اهالی قلم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که با هم کاری ۱۰۰ درصدی معاونت امور فرهنگی به اهالی قلم پرداخت خواهد شد.

سخنگوی سی و یکمین کنفرانس کتاب تهران پیرامون میزان خدمات رسانی مشارکتی از مراکز علمی، فرهنگی و پژوهشی نیز گفت: معاونت امور فرهنگی تا سقف ۱ میلیارد ریال از دانشگاه‌ها، عرصه‌های علمیه و مراکز علمی و پژوهشی و کتابخانه‌ها خدمات رسانی خواهد نمود و میزان هم کاری معاونت امور فرهنگی با استناد به آورده مراکز علمی حداکثر ۲۵ درصد خواهد خواهد بود. به علاوه از طرف دیگر نخبگان و اصحاب فرهنگی که به تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد استان‎ها و خانه کتاب رسیده باشند، می‌تواند بن کتاب ده میلیونی دریافت کنند. میزان هم کاری معاونت فرهنگی در این بخش با استناد به آورده فرد، ۲۰ درصد خواهد بود.

حتما بخوانید   «زخم داوود» بیان‌کننده بعُد انسانی تراژدی فلسطین

امیرزاده ادامه داد: معاونت امور فرهنگی در این دوره از کنفرانس تا سقف دویست میلیون ریال از مراکز علمی فرهنگی، کانون‌های فرهنگی و موسسات قرآنی خدمات رسانی خواهد نمود که میزان هم کاری معاونت امور فرهنگی درمقایسه با مبلغ آورده شده ۱۰ درصد خواهد بود. مراکز دیگر از قبیل سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، کمپانی‌ها و موسسات خصوصی نیز تا سقف پانصد میلیون ریال خدمات رسانی می‌شوند که سهم معاونت امور فرهنگی با استناد به مبلغ آورده پنج درصد خواهد بود.

بنا بر این خبر، سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “جزئیات بن کتاب کنفرانس کتاب تهران مطرح شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران