جواب به یک گلایه/ فرزند شهید مورد تفقد خانواده قاضی قرار گرفت

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “جواب به یک گلایه/ فرزند شهید مورد تفقد خانواده قاضی قرار گرفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، چند روز قبل حسن شمشادی اکتیو مطبوعاتی و خبرنگار صدا و سیما در صفحه‌ی شخصی‌اش در اینستاگرام ماجرای گلایه‌ی همسر شهید مدافع حرم «منوچهر سعیدی» از یک قاضی را پخش کرد.

در پی این نوشته گفت‌گویی صورت گرفته با علی اکبر گروسی مدیرعامل کل دادگستری استان کردستان که به این مسئله جواب داده است.

علی اکبر گروسی مدیرعامل کل دادگستری استان کردستان در این گفت‌وگو اظهار داشت: فورا بعد از انتشار ادعای یک خبرنگار در محیط مجازی بررسی و استعلام در مسیر پیش روی قرار گرفت و بالاخره معلوم شد ادعای مطرح شده از جانب خبرنگار مورد اشاره صحت نداشته و مسئله آنگونه که خبرنگار مطرح کرده اتفاق نیفتاده است.

گروسی با تشریح جزئیات مسئله ادامه داد: با استناد به بررسی‌ها حدود یک ماه قبل بین دو کودک دعوای کودکانه‌ای در مدرسه رخ می‌دهد که با میانجیگری بزرگان مسئله ختم به خیر می‌شود، به طوری که فرزند این شهید عزیز مورد تفقد و دلجویی خانواده قاضی مربوطه نیز قرار می‌گیرد.

«با استناد به استعلام صورت گرفته از دادگستری شهرستان قروه، هیچگونه احضاریه‌ای چه کتبی چه شفاهی برای خانواده شهید مدافع حرم منوچهر سعیدی ارسال نشده است و اینکه عنوان می‌شود همسر شهید بعد از این مسئله برای ادای مطالب مطرح شده به دادسرا فراخوانده شده است عاری از حقیقت و صحت است؛» این بخشی از صحبت‌های مدیرعامل کل دادگستری استان کردستان در تشریح مسئله بود.

حتما بخوانید   سرلشکر باقری صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ندارد/ راه‌اندازی سایت رسمی مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح در زمانی نه چندان دور

مدیرعامل دادگستری استان کردستان گفت: مکان و مرتبه والای شهدا و خانواده معزز آن‌ها بر کسی پوشیده نیست و ابزار قضایی پیوسته بر مکان رفیع آنان تاکید داشته و احترام به آنان را با اسم یک اصل مورد استقبال قرار می‌دهد.

گروسی گفت: برخود وظیفه می‌دانیم در این گونه موارد درمقایسه با مسئله حساس باشیم.

ایشان در انتهای در گفت‌وگو با میزان گفت: از اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم تقاضا می‌شود درمقایسه با انتشار اخبار و خبرها خود دقت داشته و در انعکاس اخباری که دلیل تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کنند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “جواب به یک گلایه/ فرزند شهید مورد تفقد خانواده قاضی قرار گرفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران