جواب یاوه‌گویی مدیران آمریکایی را در میدان‌های رفتار می‌دهیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “جواب یاوه‌گویی مدیران آمریکایی را در میدان‌های رفتار می‌دهیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به سخنان واپسین مدیران آمریکایی اظهار داشت: آن‌‍‌ها به شکل کودکانه‌ای هر از گاهی آرزوهای خود را در باب ایران تکرار می‌کنند. در چنین شرایطی ست که که جمهوری اسلامی ایران در چارچوب اهداف و سیاست‌های تعریف شده خود، بیرون راندن بیگانگان از منطقه را به طرز مستمر ادامه می‌دهد و در پیمودن این راه مقدس کمترین تردیدی ندارد.

وی اضافه کرد: رویاهای مضحک آمریکایی‌ها در باب سرنگونی جمهوری اسلامی ایران، غیر از هذیان‌های آشفته چیز دیگری به حساب نمی‌آید و ما از اینکه آن‌ها اینگونه خود را سرگرم کرده‌اند، هیچ نگرانی نداریم.

سردار جزایری پیشتر تأکید کرد: کشوری که به مردم و جامعه پیشرو و رشدیافته خود متکی است، تحت تأثیر بوق‌های تبلیغاتی و عملیات روانی و یا توپ و تانک دشمن قرار نمی‌گیرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در قسمت دیگری از سخنانش، در باب تحریم‌های تازه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه‌هایی داریم که خسارت آن برای آمریکا از فراوانی فراوانی دارا است.

 

انتهای پیغام/ ۴۲۱

امیدواریم نوشته “جواب یاوه‌گویی مدیران آمریکایی را در میدان‌های رفتار می‌دهیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   تا شهید حججی‌ها هستند نهضت حسینی (ع) با جوش و خروش ادامه دارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران