حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی از کنفرانس بین‌المللی قرآن بازدید کرد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی از کنفرانس بین‌المللی قرآن بازدید کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی مدیرعامل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور در کنفرانس بین المللی قرآن کریم از غرفه های تولیدات حفظ قرآن، آستان قدس رضوی، کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی، سنجش دانش و توانایی قرآنی، رهبر قرآنی و آیه پرطرفدار من بازدید کرد.

نماینده با این وجود فقیه در ارتش به علاوه از طرف دیگر با حضور در غرفه آیه های زندگی، ترویج فرهنگ قرآنی در بین خانواده‌های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران را امری ضروری دانست و اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا از ظرفیت رسانه های موجود به ویژه پیغام رسان های داخلی برای ترویج و نشر فرهنگ قرآنی حداکثر سود را ببریم.

وی به علاوه از طرف دیگر با حضور در یادمان حضرت امام خمینی (ره) و یاران  ایشان اذعان داشت: این غرفه یاد امام و یاران با وفای آن مرجع عالیقدر را در فکر زنده تر می کند و انسان را با روح بزرگ آن امام آشناتر و آدمی را آسمانی تر می نماید.

حجت الاسلام محمد حسنی در انتهای، بخش های مختلف کنفرانس قرآنی نیروهای مسلح را نیز مورد بازدید قرار داد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این بازدید امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی معاون فرهنگی و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی را همراهی می‌کرد.

حتما بخوانید   بازخوانی نامه «جلال آل‌ احمد» به امام خمینی (ره)

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی از کنفرانس بین‌المللی قرآن بازدید کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران