«حضرت یار» جزو پرشمارگان‌ترین کتاب‌های مرداد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “«حضرت یار» جزو پرشمارگان‌ترین کتاب‌های مرداد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، با استناد به محاسبه منتشره موسسه خانه کتاب‌، شمارگان متوسط کتاب‌‌ها در مرداد سال جاری هزار و ۵۵ ورژن بوده که درمقایسه با مرداد ماه سال قبلی ۲ درصد گسترش داشته است.

با اینحال پرشمارگان ترین کتاب‌های چاپ شده در مرداد ماه سال جاری عبارتند از «دختری در قطار»، « ۱۸ سوره از قرآن کریم»،‌«حضرت یار، خاطرات خودگفته حضرت آیت الله سیدعلی خامنه‌ای»، «منتخب ادعیه و زیارات»، «کتابک مدرسه انتظار» و… بوده است.

با استناد به این شرایط «حضرت یار، خاطرات خودگفته حضرت آیت الله سیدعلی خامنه‌ای» با شمارگان ۵۵ هزار ورژن از جانب انتشارات یازهرا(س) پخش شده است. این اثر چهاردهمین جلد از سری «یاران ناب» است که همراه با خاطرات به معرفی عکس هایی از مقام معظم رهبری نیز می‌پردازد. این کتاب، خاطرات استخراج شده از بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در مقاطع و مناسبت های مختلف، از سال ۱۳۶۸ تا سال ۱۳۸۸ است که بدون هیچ دخل و تصرف گفته شده‌اند.

۸۴ صفحه از این کتاب شامل عکس هایی رنگی از مقاطع مختلف زندگی سیاسی، نظامی و فرهنگی معظم له است که به زیبایی کتاب اضافه است. عده ای از عناوین خاطرات عبارتند از: ما هشت خواهر و برادر هستیم، شهادت نواب و یارانش، پای منبر مرحوم آقای نائینی، شش ماه زندان به خاطر پنج پوکه، کار ارزشمند شهید بهشتی و باهنر، اولین باری که لباس نظامی پوشیدم، ما خواهان قطع رابطه نیستیم، با اینحال… ، گفتم سی سال لحظه می برد، خواب از سرم رفت و… .

حتما بخوانید   جزئیات بن کتاب کنفرانس کتاب تهران مطرح شد

با اینحال در مراداد ماه سال جاری پرتکرارترین کتاب‌های چاپ شده نیز عبارتند از «قهوه سرد آقای نویسنده»، «به چه نحو یک نماز خوب بخوانیم»، «نگاهی به رابطه عبد و مولا»، «جاسوس»، «مردی به اسم اوه» و… .

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “«حضرت یار» جزو پرشمارگان‌ترین کتاب‌های مرداد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران