حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورت/ ترجمه آلمانی انجام شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورت/ ترجمه آلمانی انجام شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

مدیر انتشارات شهید ابراهیم هادی به دفاع پرس اطلاع داد؛

محسن عمادی با اشاره به حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورد آلمان گفت: فایل پی‌دی‌ اف زبان آلمانی کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورت آلمان معرفی شد.

«محسن عمادی» مدیر انتشارات شهید ابراهیم هادی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس با اشاره به حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورت آلمان، اظهار داشت: امسال به همت نشر فاتحان، ترجمه کتاب «سلام بر ابراهیم» به زبان آلمانی در شکل پی‌دی اف در کنفرانس بین‌المللی کتاب فرانکفورت آلمان معرفی شد.

 

وی از انتشار این کتاب به زبان‌های عربی، فرانسوی و اردو اطلاع داد و گفت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که کتاب سلام بر ابراهیم تا به امروز به زبان‌های متفاوتی به چاپ رسیده است. ترجمه انگلیسی کتاب نیز انجام شده و اخیرا به چاپ خواهد رسید.

 

مدیر انتشارات شهید ابراهیم هادی خاطر نشان کرد: کار ترجمه آلمانی این کتاب را رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور آلمان انجام داده که امیدواریم بتوانیم با هم کاری ناشران آلمانی آن را به چاپ برسانیم.

 

کتاب «سلام بر ابراهیم» دربرگیرنده زندگینامه و خاطرات دوستان، خانواده و همرزمان شهید هادی تا این لحظه، با کل شمارگانی حدود ۷۰۰ هزار ورژن معرفی شده و جلد دوم این کتاب نیز، به تیراژ ۱۰۰ هزار ورژن رسیده است.

حتما بخوانید   فروش ۴۶۰ هزار ورژن کتاب/ «سلام بر ابراهیم» جزو پُرفروش‌های پاییزه کتاب شد

 

 این شهید یکی از شهدای جاویدالاثر دوران دفاع مقدس است که به دلیل سیره و اخلاق خوشی که داشته، مورد استقبال قرار گرفته است. 

 

انتشارات شهید ابراهیم هادی تا اینجای کار بیش از ۶۰ عنوان کتاب را با مسئله شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و خاطرات مادران شهدا به چاپ رسانیده که مورد استقبال و استقبال علاقمندان قرار گرفته است.

 

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در کنفرانس کتاب فرانکفورت/ ترجمه آلمانی انجام شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۲۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران