خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس باید به نهضتی فراگیر مبدل شود

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس باید به نهضتی فراگیر مبدل شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، «صفرعلی براتلو» مدیرکل سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس در همایش مدیران بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به مسئله خاطره‌گویی رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: پیرامون این مسئله باید نهضتی بوجود بیاید و این نهضت باید فراگیر شود.

وی اضافه کرد: توصیه می‌شود در مناسبت‌های دفاع مقدسی مانند سالروز آزادسازی خرمشهر و هفته دفاع مقدس، رزمندگان به خاطره‌گویی بپردازند که مقدمات آن باید ممکن شود.

براتلو عنوان کرد: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس، تمامی افرادی هستند که در دفاع مقدس حضور داشته‌اند که حدود ۵ میلیون نفر می‌شود.

ایشان پیشتر بیان داشت: سی‌ام شهریور‌ماه سال‌جاری، همایش ملی پیشکسوتان دوران دفاع مقدس با حضور مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان دوران دفاع مقدس از رده تیپ به بالا برگزار شد و امید است در نیروهای نظامی و ابزار‌هایی که در دفاع مقدس نقش داشتند و در استان‌ها نیز این همایش در سطح خود برگزار شود.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس باید به نهضتی فراگیر مبدل شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اجرا مجتمع‌های ایثار با نیت گسترش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران انجام می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران