خانواده پیشرو ارتش باشکوه‌تر از قبلی در روز قدس حضور می‌یابد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “خانواده پیشرو ارتش باشکوه‌تر از قبلی در روز قدس حضور می‌یابد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، اعلامیه‌‌ای صادر و مطرح کرد: روز قدس نمایش دهنده صف‌آرایی حق در طرف دیگر باطل و عدل در مقابل ظلم است.

متن اعلامیه بدین شرح است؛

«روز قدس روز همبستگی، وحدت و همدلی ملت‌های مسلمان با ملت مظلوم فلسطین در مقابل توطئه‌های شوم و خبیث رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است.

روز جهانی قدس با اسم نماد مخالفت با غارتگری، زورگویی و نسل‌کشی علیه ملتی مظلوم و مخالفت با قدرت‌های شیطانی است. روز قدس ثمره نگاه راهبردی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و دیدگاه بلند رهبر معظم انقلاب در گرامی‌داشت قبله اول مسلمین و پاره تن اسلام است.

پیشتر این اعلامیه آمده است: در سال‌های واپسین دشمنان با بهره برداری از تفرقه و اختلاف در جبهه اسلام از روش خدمات رسانی از گروهک‌های تروریستی تکفیری در منطقه تلاش کرده‌اند تا مساله فلسطین به فراموشی سپرده شود و رژیم صهیونیستی در حاشیه امن قرار گیرد. آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس به کیان اسلام و مسلمانان تعدی و تجاوزی از نو کرده که این رفتار مذبوحانه با نیت استمرار حیات ننگین رژیم نامشروع اسرائیل و سرکوب ندای حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین اجرا میشود. در کمال تاسف عده ای از سران عرب منطقه با سکوت در مقابل اقدام تجاوزکارانه و گستاخانه آمریکا و برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی به آرمان و ملت بزرگ فلسطین خیانت کرده‌اند با اینحال باید بدانند ملت‌های جهان نظاره گرند و تاریخ به خوبی قضاوت خواهد نمود.

حتما بخوانید   ناوگروه صلح و دوستی ایران عازم روسیه شد

امروز با شکست و اضمحلال گروهک‌های تروریستی در منطقه، رژیم صهیونیستی در انفعال و انزوا قرار گرفته و با جنایات تازه رسواتر از قبلی در سراشیبی سقوط و نابودی است و ان شا الله جهانیان بزودی بیننده فروپاشی این رژیم جنایتکار خواهند بود.

یقینا ملت مسلمان ایران اسلامی با اسم نمونه برتر بزرگ این روز عزیز، امسال نیز فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی خود را بر سر آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی فرو می آورد و انزجار خود را از تجاوزگری و ظلم آنان مطرح می‌نماید، بدون تردید وعده الهی در باره نابودی ستمگران که در کلام بشارت آمیز رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی  متجلی شده تحقق پیدا خواهد کرد و خیلی زود جهانیان شاهدنابودی کامل رژیم صهیونیستی خواهند بود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با تاسی از دیدگاه‌های عمیق و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با این وجود امر مسلمین جهان (مدظله العالی) که روز قدس را روز تست بزرگ ملت‌های مسلمان و از جلوه‌های حقیقی اتحاد انسجام جهان اسلام دانسته‌اند، مطرح می‌دارد کارکنان و خانواده بزرگ، غیور و پیشرو ارتش با شکوه تر از قبلی دست در دست ملت بزرگ و نستوه ایران اسلامی و ملل آزاده و ظلم ستیز جهان در راهپیمایی روز قدس حضور می‌یابند و نابودی رژیم صهیونیستی را فریاد می‌زنند».

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “خانواده پیشرو ارتش باشکوه‌تر از قبلی در روز قدس حضور می‌یابد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۱۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران