خدمات رسانی از کالای ایرانی در «ایران تولید ایران»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “خدمات رسانی از کالای ایرانی در «ایران تولید ایران»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه «ایران تولید ایران» با نیت خدمات رسانی از تولید کالای ایرانی در تمامی کشور اجرا می‌شود.

افرادی که تجربه و فرضیه‌هایی در عرصه تولید، توزیع و ترویج مصرف کالا یا خدمات ایرانی دارند قادر اند تا تاریخ بیستم تیرماه با مراجعه به تارنما «شتابدهنده مجازی برناک» به نشانی www.Bornac.Ir برنامه خود را معرفی کنند.

برنامه‌هایی که برای کمپانی در اتفاق ملی «ایران، تولید ایران» ارسال می‌شوند، از جانب صاحبنظران برناک، بررسی و داوری می‌شوند. از برخی برنامه‌ها تقدیر می‌شود و عده ای از برنامه‌ها با ورود به دوره شتاب‌دهی، مراحل مبدل‌شدن به یک کسب‌وکار تازه را در مارکت حقیقی تجربه خواهند کرد.

به علاوه از طرف دیگر اگر طرحی از ظرفیت کافی برای تجاری‌سازی دارا باشد، برناک هزینه‌های جاری برنامه را به میزان ۲۵ میلیون تومان تأمین می‌کند و بعد از آن تا انتهای کار یعنی یافتن سرمایه‌گذار و تولید و معرفی کالا یا خدمت مد نظر، همراه و پشتیبان آن باقی می‌ماند.

نتایج نهایی برنامه‌های پذیرفته شده تا روز دهم مرداد مطرح خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “خدمات رسانی از کالای ایرانی در «ایران تولید ایران»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   هنوز مکتب ادبی انقلاب اسلامی شکل نگرفته است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران