خدمات رسانی بسیج از برنامه‌های نوآوران تکنولوژی و صنعت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “خدمات رسانی بسیج از برنامه‌های نوآوران تکنولوژی و صنعت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ «غلامحسین غیب‌پرور» مدیرکل سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه همایش تخصصی سرآمدان تکنولوژی و صنعت بسیج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خلأیی در کشور برای خدمات رسانی از نوآوران می باشد با این وجود معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری اعمال خوبی در جهت خدمات رسانی از نوآوران انجام داده است.

وی اضافه کرد: ما در بسیج پیرامون این مسئله وظایفی را برعهده گرفته‌ایم؛ در ابتدا اینکه نوآوران را به جامعه معرفی کنیم و اینکه پیرامون این مسئله الگوسازی کنیم و این الگوها را به نسل جوان معرفی کنیم؛ این الگوها در راستای هدایت جوانان نوآور به سوی مراکز ثبت اختراع و حامی واحدهای تولیدی است.

سردار غیب‌پرور خاطرنشان کرد: اینکه خود سازمان بسیج بخواهد کمک کند تا برنامه‌های نوآوران به تولید انبوه برسد، چنین توانی ندارد با اینحال این ظرفیت را دارد که از این مردم خدمات رسانی کند؛ پیرامون این مسئله معاونت علمی و تکنولوژی ریاست جمهوری از ابتکارات و اختراعات بسیجیان خدمات رسانی‌های خوبی انجام می‌دهد و برای اینکه خدمات رسانی‌ها از بسیجیان نوآور جهت‌دار باشد، نیاز به امضای توافقنامه دارد.

مدیرکل سازمان بسیج مستضعفین گفت: چیزی که امروز نیاز داریم روشهای پیشرو و عملیاتی است؛ به گونه‌ای که خدمات رسانی‌ها پشت درها و روی میزها نماند، چون اگر این موضوع بیافتد امکان دارد باعث دلسردی مبتکران و نوآوران شود و حتی امکان دارد دیگران این مردم را جذب کنند که این به مصلحت ما نیست.

حتما بخوانید   «حسن مرادی» مسئول سازمان بسیج فرهنگیان شد

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “خدمات رسانی بسیج از برنامه‌های نوآوران تکنولوژی و صنعت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران