خدمات رسانی ضروری از کارهای دفاع مقدسی صورت نمی‌گیرد/ کتاب «دختر شینا» را سه ساعته خواندم

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “خدمات رسانی ضروری از کارهای دفاع مقدسی صورت نمی‌گیرد/ کتاب «دختر شینا» را سه ساعته خواندم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، «امین زندگانی» بازیگر تلویزیون و سینما عصر امروز در مراسم افتتاحیه پنجمین دوره مسابقه  بزرگ کتابخوانی «کتاب و زندگی» با بیان اینکه تشکیل نشدنِ پویش‌های کتابخوانی یک خلأ بود که سال‌ها در عرصه کتاب وجود داشت، اظهار داشت: برای من باورنکردنی است که چرا خدمات رسانی ضروری از کارهای دفاع مقدسی صورت نمی‌گیرد.
وی با ذکر خاطره‌ای از فعالیت خود در عرصه سینمای دفاع مقدس و جبهه مقاومت، گفت: سال‌ها قبل فیلمی را در ابتدای ظهور داعش در لبنان کار کردیم که متوقف شد و به جشنواره فجر را نیافت.

این بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: مدتی است که اخبار داغی پیرامون شهادت شهید حججی می باشد؛ با اینحال گمان می نمایم تا کسی درک عمیقی درمقایسه با انسان‌های بزرگ نداشته باشد، فهم مسئله برای ایشان سخت خواهد بود.

زندگانی گفت: زمانی برای من پرسش بود که چرا جوانان کشورمان در دفاع مقدس حضور داشته اند و به شهادت رسیده‌اند تا اینکه در مراسم تشییع سه هزار شهید دوران دفاع مقدس حضور یافتم و وقتی کامیون حامل پیکر شهدا ترمز کرد، متوجه سبکی این تابوت‌ها شدم و فهمیدم آن‌ها برای سبک رفتن، پا به این میدان گذاشتند.

وی به علاوه از طرف دیگر عنوان کرد: من کتاب «دختر شینا» را سه ساعته و با علاقه و عشق خواندم. امیدوارم این موضوع مبارک ادامه بیابد؛ چون در اثر آن بزرگانی مانند شهید حججی پرورش یافته‌اند.

حتما بخوانید   لحظه دقیق مراسم تشییع پیکر شهید حججی متعاقبا مطرح می‌شود

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “خدمات رسانی ضروری از کارهای دفاع مقدسی صورت نمی‌گیرد/ کتاب «دختر شینا» را سه ساعته خواندم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران