خروج آمریکا از برجام اثری بر اقتدار ایران نخواهد داشت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “خروج آمریکا از برجام اثری بر اقتدار ایران نخواهد داشت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سیاسی فرماندهان، روسای عقیدتی سیاسی و مسئولین شعب سیاسی دانشگاه های نیروهای مسلح که صبح امروز در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد اظهار داشت: استکبار جهانی برنامه ایران هراسی را کلید زده و می خواهد کشورهای دنیا مخصوصا همسایگان ما را از ایران بترساند. در کمال تاسف این باور در کشورها بوجود آمده که برای دفاع از خودشان در مقابل ایران باید تمهیداتی بیاندیشند و بیننده هستیم که بعضا دست به اعمال و خودزنی هایی می زنند.

وی اضافه کرد: در چنین شرایطی ست که که ما براساس مشروعیتی که از اسلام ، قرآن و ولایت فقیه گرفته‌ایم به هیچ عنوان قصد تجاوز به کشور دیگر و کشورگشایی نداریم و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نیز این را ثابت کرده ایم.

فرمانده نزاجا گفت: کشورهای اطراف ما غالبا مسلمان و معتقد هستند و این این امیدواری می باشد که ید واحده باشیم و جمع جهانی تازه ای را ایجاد کرده و از منافع و امنیت خودمان دفاع کنیم با اینحال دشمنان نمی خواهند این موضوع بیافتد.

وی با بیان این که موقعیت ژئوپولوتیک ویژه ایران یکی از مولفه های رقم زدن برنامه ایران هراسی به وسیله دشمنان است،تصریح کرد: کشور ما از لحاظ جغرافیایی در موقعیت بی همتایی بنا شده است، از آنجاییکه سرشار از منابع عظیم انرژی هستیم و غیر از آن بین سه قاره قرار داریم و گذرگاه این انرژی به سوی کشورهای دنیا هستیم و  دشمنان با برنامه ایران هراسی عده ای کشورهای منطقه را به زرادخانه های نظامی مبدل کرده اند.

حتما بخوانید   ارسال 300 تُن از انواع نیازمندی‌های مردم زلزله‌زده به وسیله نهاجا/ ارتش با افتخار به ملت شریف ایران خدمت می‌کند

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امام راحل (ره) از روز اول آمریکا را شیطان بزرگ خواند و پیشتر آن راه نورانی، مقام معظم رهبری هم تا امروز بر این اصل پافشاری کرده اند.

وی تاکید کرد: بصیرت الهی فرماندهی معظم کل قوا دلیل شده کشور ما از یک اقتدار بی مانند برخوردار شود.

 امیر حیدری با بیان این که  مقام معظم رهبری پیوسته فرموده اند که به آمریکا اعتمادی نیست گفت: خروج آمریکا از برجام، هیچ اثری بر بنیه دفاعی و اقتدار ایران اسلامی نخواهد داشت و نیروهای مسلح با قدرت از منافع ملی و تمامیت ارضی تا پای جان دفاع خواهند کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “خروج آمریکا از برجام اثری بر اقتدار ایران نخواهد داشت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران