خوشایندسازی محیط سربازی به دستور فرمانده معظم کل قوا

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “خوشایندسازی محیط سربازی به دستور فرمانده معظم کل قوا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه) در مراسم دهمین جشنواره جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر (ع) با اشاره به اینکه زیباترین و با قداست‌ترین واژه، واژه «سرباز» است، اظهار داشت: سرباز یک واژه پاک و مقدس است و به افرادی تعلق دارد که آمده‌اند تا جانشان را برای دفاع از میهن فدا کنند؛ سرباز یعنی شخصیتی بی‌توقع که خود را تکمیل کرده تا با پذیرش هر سختی ملت و کشور در سایه رفتار ایشان در آسایش باشند.

وی اضافه کرد: با استناد به فرامین رهبر معظم انقلاب وظیفه داریم که محیط خدمت را برای شما سربازان خوشایند کنیم، تا سربازان از قرار گرفتن در این فضای احساس لذت داشته و برای بر دوش گرفتن مسئولیت‌های مختلف در آتی تکمیل شوند؛ با اینحال سربازان هم کاستی‌ها و ناخوشایندی‌ها را که در گوشه و کنار پادگان‌ها می‌بینند به حساب نظام نگذارند؛ حتی به حساب فرماندهان، افسران و درجه‌داران آن پادگان بگذارند.

امیر حیدری پیرامون اینکه چرا روز سرباز را به اسم حضرت علی اکبر (ع) اسم‌گذاری کرده‌اند هم گفت: حضرت علی اکبر (ع) همه هستی خود را در میدان جنگ آورد و جان خود را در راه ولایت فدا کرد؛ لذا سربازان ما هم باید با الگو قرار دادن ایشان، خود را در راه دفاع از اسلام و ولایت قرار دهند و پشت سر حضرت علی اکبر (ع) حرکت کنند.

حتما بخوانید   بهشت‌گردی شیعیان 10 کشور اسلامی در گلزار شهدای تهران+ عکس ها

ایشان در قسمت دیگری از سخنانش به نقش سربازان وظیفه در دوران دفاع مقدس اشاره و گفت: سربازان دوشادوش فرماندهان در تمامی عملیات‌های دفاع مقدس حضور داشتند ‌و برای برقراری امنیت نقش بی‌بدیلی را ایفا کردند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به علاوه از طرف دیگر تاکید کرد: سربازان پشتوانه قوی در تمامی یگان‌های نیروهای مسلح در هر دورانی هستند.

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “خوشایندسازی محیط سربازی به دستور فرمانده معظم کل قوا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران