داوران ایرانی در مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بسیار خوب رفتار کردند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “داوران ایرانی در مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بسیار خوب رفتار کردند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ناخدا دوم حامد حق پرست، سر داور مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان با تمجید از نمونه کار تیم غواصی ایران در آیتم جوشکاری و برشکاری در محیط بسته، اظهار داشت: باید مطرح کنم تیم ایران در یکی از تکنیکی ترین آیتم ها، بهترین و سریع ترین عملکرد را به ثبت رساند. با اسم سر داور این مسابقات از دیدن عملکرد و نوع کار تیم غواصی ایران احساس غرور کردم. 

وی با اشاره به حیرت داوران خارجی از عملکرد تیم غواصی ایران، خاطرنشان کرد: همه داوران آیتم های تیم ایران را رصد کردند. این عملکرد نشان می دهد ما در راه پیشرفت و ترقی گام برداشتیم. 

سرداور مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان خاطرنشان کرد: در دو سال قبلی در مسابقات غواصی روسیه حضور داشتم با اینحال امسال عملکرد تیم ها بی مانند است. تیم ایران به خوبی همه آیتم ها را پشت سر قرار داده و عملکرد خوبی داشته است. 
ناخدا دوم حق پرست به قضاوت منصفانه داوران ایرانی اشاره نمود و گفت: جدای از عملکرد بی مانند ایران، تیم داوری به شکلی رفتار کرده که ناظران بین المللی و ناظران تیم ها مطرح کردند که نیازی نیست در همه صحنه ها حضور داشته باشند چرا که تیم داوری منصفانه و به دور از هر گونه جانبداری قضاوت می کند. این مسئله برای ایران در حد یک قضاوت حرفه ای است.

حتما بخوانید   نمی‌دانم چرا هجمه‌کنندگان علیه سپاه غفلت دارند/ از روزهای در ابتدا انقلاب درس بگیرید

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “داوران ایرانی در مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بسیار خوب رفتار کردند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۵, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران