داوران هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب معرفی شدند

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “داوران هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب معرفی شدند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، با انتهای فرصت ارسال اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب عرصه هنری، داوران این موضوع عرصه شعر و ادبیات معرفی شدند.

محمدرضا ترکی دبیر هنری هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب، طی حکمی داوران این موضوع عرصه شعر را معرفی کرد. در طول این حکم، مصطفی علیپور، سید احمد نادمی، مرتضی کاردر داوری بخش شعر نو این جشنواره را بر عهده دریافت کردند.

به علاوه از طرف دیگر در قسمت شعر کهن هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب، فریبا یوسفی، محمد کاظم کاظمی و زهیر توکلی کارهای را ارزیابی می‌کنند. مریم جعفری آذرمانی، عبدالحمید ضیایی و قربان ولیئی نیز به داوری مقالات پژوهشی راه یافته به مرحله داوری این موضوع عرصه شعر و ادبیات می‌پردازند.

هفتمین جشنواره بین المللی شعر انقلاب که به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می‌شود، ابتدا بهمن ماه و قبل از شروع دهه فجر با معرفی برگزیدگان به کار خود انتهای خواهد داد. دبیری این موضوع را حامد رهنما مدیر کل موسسه سپهر سوره هنر برعهده دارد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “داوران هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب معرفی شدند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ادبیات کودک و نوجوان ادبیات بدون فاصله و مخاطب محور است/ عرصه هنری به نویسندگان جوان توجه کند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران