درخواست هیئت پاکستانی برای بازدید صاحبنظران نظامی از موزه جهت کسب تجربه/ پاکستان را کشور دوست و برادر می‌دانیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “درخواست هیئت پاکستانی برای بازدید صاحبنظران نظامی از موزه جهت کسب تجربه/ پاکستان را کشور دوست و برادر می‌دانیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی
دفاع پرس،
سردار سرتیپ بسیجی دکتر «بهمن کارگر» مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس عصر امروز در حاشیه بازدید ژنرال «قمر جاوید باجوا» مدیرعامل ستاد ارتش پاکستان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از اینکه ایشان برای بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشریف آوردند تشکر می‌کنیم، به علاوه از طرف دیگر ما کشور پاکستان را کشور دوست و برادر می‌دانیم.

 

وی اضافه کرد: ژنرال «قمر جاوید باجوا» ازخودگذشتگی، ایثار و مجاهدت رزمندگان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس را در این موزه مشاهده، و از این کار بزرگی که انجام شده تقدیر کردند. 

سردار کارگر با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: ما در ۳۰ استان دیگر کشورمان چنین موزه‌هایی را در حال تولید داریم که ده مورد آن در سال جاری افتتاح خواهد شد.

 

وی به علاوه از طرف دیگر گفت: هیئتی که همراه ژنرال بودند از ما درخواست کردند تا گروهی از صاحبنظران نظامی‌شان جهت بازدید از موزه و کسب تجربه در این عرصه به ایران سفر کنند.

 

 انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “درخواست هیئت پاکستانی برای بازدید صاحبنظران نظامی از موزه جهت کسب تجربه/ پاکستان را کشور دوست و برادر می‌دانیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ارتش در بین نهادها و مردم بسیار پرطرفدار است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران