دریادار سیاری در اولین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی کمپانی کرد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “دریادار سیاری در اولین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی کمپانی کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، «امیر حبیب‌الله سیاری» فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش بعد از استقبال سفیر کشورمان و مدیران نیروی دریایی اندونزی در اولین روز سمپوزیوم امنیت دریایی که در کشور اندونزی در حال اجرا است کمپانی کرد.

با استناد به این خبر، سومین سمپوزیوم امنیت دریایی با مسئله «هم کاری دریایی برای انتظام خوب در دریا» به مدت ۳ روز در بالی اندونزی برگزار می‌شود.

با استناد به برنامه ریزی بعمل آمده به وسیله نیروی دریایی کشور اندونزی؛ مادام رتنو مرسودی وزیر امور خارجه این کشور سخنران ویژه افتتاحیه سومین سمپوزیوم امنیت دریایی بود. به علاوه از طرف دیگر «دریاسالار والدمیر ایوانوویچ کرلو» فرمانده نیروی دریایی روسیه طی سخنانی به معرفی مطالبی در باب رویه انتظام بین المللی در دریا پرداخت.

مسئله مباحث مطرح شده در روز در ابتدا؛ «پیشرفت هم کاری چند جانبه در خدمات رسانی از انتظام خوب در دریا با تأکید بر توجه به تهدیدات امنیت دریایی مدرن» بود که سخنرانان مختلف به آن پرداختند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، دریادار سیاری پیرامون همین مسئله و بمنظور کمپانی در سومین سمپوزیوم امنیت دریایی روز قبلی به کشور اندونزی وارد شد.

در این سفر امیر دریادار دوم «حسین خانزادی» معاون برنامه و برنامه نداجا و امیر دریادار دوم «رضا عباسی» فرمانده منطقه دوم دریایی ارتش فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را همراهی می‌کنند.

حتما بخوانید   عربده‌ صهیونیست‌ها از سر استیصال است/ تشریح روند آزادسازی صیادان

انتهای پیغام/۱۲۱

امیدواریم نوشته “دریادار سیاری در اولین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی کمپانی کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران