دشمنان فاتحه ناامنی در ایران را بخوانند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “دشمنان فاتحه ناامنی در ایران را بخوانند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا در امور صنایع دفاعی با حضور در برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران گفت: به حمدالله سال ۹۶ برای کشور ایران در عرصه دفاعی چه در عرصه سخت‌افزاری یعنی تولید و تولید ابزارهای و چه در عرصه حضور منطقه‌ای و پیروزی‌های جبهه مقاومت سال بسیار پر باری بود.

ایشان در تشریح این بخش از گفته‌های خود عنوان کرد: ملت ما به طرز طبیعی پذیرفته‌اند که دشمنان ما از هیچ اقدامی علیه کشورمان فروگذار نکرده‌اند. بدین خاطر نیرو‌های مسلح در عرصه تامین ابزارهای و اقلام ضروری خود که جهت جلوگیری از برنامه‌های دشمن بدان نیازمندند، به سطح بازدارندگی رسیده‌اند. اکنون صنایع دفاعی ما به درجاتی از توان دیزاین و تولید رسیده‌اند که قادر اند این نیاز‌ها را در کوتاهترین بازه زمانی ممکن تامین کنند. به علاوه از طرف دیگر نیرو‌های مسلح کشورمان از بعد آموزش سازماندهی و آمایش در سطحی قرار دارند اکنون به هر نوع تهدید جواب کوبنده خواهند داد.

وزیر سابق دفاع وجود فرماندهی معظم کل قوا مهمترین نقطه قوت نیرو‌های مسلح دانست و اضافه کرد: پایگاه اصلی قدرت نیرو‌های مسلح ما ملت آگاه ایران است که دشمن خود را میشناسد، توطئه‌های ایشان را می‌فهمد و به موقع در طرف دیگر دسیسه‌های آن‌ها وارد میدان میشود. از این روست که پیوسته برنامه‌های دشمن با ناکامی رو به رو می‌شود.

حتما بخوانید   هراس دشمن از اسم عماد مغنیه

سردار دهقان به موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه محور مقاومت اشاره کرده و اضافه کرد: خدا را شکر اکنون چیزی با اسم سازمان داعش نیست و نیرو‌های مردمی و ارتش‌های عراق و سوریه با هم کاری و مشاوره‌ای که ما با آن‌ها داشتیم توانستند منطقه را از لوث وجود داعش، این دست ساز آمریکایی،‌ صهیونیستی و تکفیری پاک کنند.

مشاور فرماندهی معظم کل قوا در عین حال خاطر نشان کرد: با این وجود ما هنوز داعش را انتهای یافته قلمداد نمی‌کنیم. ولی باید گفت اکنون دیگر سرزمینی به معنای حقیقی کلمه در دست آن‌ها نیست.

سرتیپ دهقان ادعای امریکا، اسرائیل و عربستان سعودی را در عرصه جلوگیری از داعش دروغین خواند و ادامه داد: به توجه به تمامی سخنان آنان در عرصه جلوگیری از این گروه تروریستی، آنچه که برای ملت ما و همه ملت‌ها ثابت شد این بود آن‌ها در وقتی که داعش در تنگنا قرار می‌گرفت به کمک آن رفته و با کمک‌های تسلیحاتی و سازماندهی داعش را یاری می‌کردند. به عبارت بهتر آمریکا صهیونیسم و سعودی‌ها به مانند پدران معنوی پیوسته همراه با این گروه تروریستی قرار داشتند.

وزیر پیشین دفاع در قسمت پایانی صحبت‌های خود گریزی هم به موضوعات ایمنی داخلی زد و گفت: به رغم تمامی دیزاین‌ها دشمن ما سال درستی را پشت سر گذاشتیم. آن‌ها قصد داشتند در دی، بهمن و اسفند امسال با برنامه ریزی‌ها و نیز اعمال تبلیغی بهمراه هماهنگی با عنصر های خود در داخل و خارج کشورمان، یک محیط ناامنی و آشوب رادر ایران ایجاد کنند و نشان دهند جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و ثبات امنیت دارا نیست. با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که نه تنها این دفعه هم تیرشان به سنگ خورد حتی باید بگوییم طراحان این توطئه بایستی فاتحه فعالیت‌های خود را بخوانند. از آنجاییکه این ملت نشان داد که بیدار است؛ به حرف دیگران گوش نمی‌کنند و تنها در مسیر صحیحی همانا راهیست که رهبری آن را ترسیم کرده حرکت می‌کند.

حتما بخوانید   آمریکا با اعمال تحریم‌ها در جستجوی توقف برجام است

انتهای پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “دشمنان فاتحه ناامنی در ایران را بخوانند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران