دشمن خدمات رسانی معنادار ملی از سپاه را درک کند/ معنویت و مردمی بودن مهمترین عامل قدرت سپاه است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “دشمن خدمات رسانی معنادار ملی از سپاه را درک کند/ معنویت و مردمی بودن مهمترین عامل قدرت سپاه است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده با این وجود فقیه در سپاه در گفتگویی با اشاره به واکنش قاطعانه آحاد ملت ایران درمقایسه با یاوه‌گویی‌های دونالد ترامپ و دیگر مدیران آمریکایی علیه سپاه اظهار داشت: اقدام ترامپ پیامد و کارکردی جز آشکار شدن عمق شهرت سپاه نزد مردم و مسئولین نداشته است، در حقیقت تلاش مدیرکل جمهور نگون‌بخت آمریکا برای تخریب سپاه و دستاوردها و نقش‌آفرینی‌های راهبردی آن در منطقه، به ضد خود مبدل و موجبات رسوایی و بی آبرویی ایشان را ممکن آورد.

وی با برشماری مهم‌ها و مولفه‌های اقتدار سپاه تصریح کرد: ایمان، معنویت، بصیرت، مردمی بودن، رفتار پیشرو، انگیزه، قدرت و اراده راسخ پاسداران انقلاب که کالا تمسک آنان به آموزه های قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و تبعیت کامل از وصایای حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، تعیین‌کننده‌ترین مولفه‌های اقتدار سپاه به شمار می‌رود.

سعیدی معنویت افزایی و بصیرت بخشی هر روزه به سری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را حاوی اهمیت مسئولیت های نمایندگی با این وجود فقیه در این نهاد پیشرو و مردمی توصیف و تصریح کرد: آمریکای داعش‌پرور باید بداند نسل تازه سپاه سرشار از حضور خیل جوانانی است که «شهید حججی»ها را الگوی خود قرار داده اند و با انگیزه بالا و امید به آتی، آرمان و افق ترسیم شده به وسیله شهیدان را دنبال می کنند و در دفاع از اسلام، انقلاب و ایران عزیز حاضر هستند تمامی هستی خود را فدا کنند.

حتما بخوانید   افتتاح ۴۰ برنامه با سرمایه‌گذاری ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم(ص)/ سود برداری از ۲۵۰۰ کیلومتر خط انتقال نفت و گاز

نماینده با این وجود فقیه در سپاه خدمات رسانی های معنادار و قاطع آحاد ملت و مسئولین را نشانه وحدت و اجماع ملی در ایران اسلامی برابر جبهه دشمن و مهاجمان به عرصه دفاع و امنیت کشور قلمداد و خاطرنشان کرد: گستاخی مدیرکل جمهور بی خرد آمریکا به ملت ایران و سپاه پرده از چهره بزک شده لیبرال‌دموکراسی غرب برداشت و نشان داد که شعار «مرگ بر آمریکا» در زبان مردم، از فلسفه و بنیانی محکم دارا است.

سعیدی سود گیری از تجارب چهار دهه قبلی را از مبانی مورد استقبال سپاه در صحنه برنامه ریزی ها و اجرای مأموریت های محوله قلمداد کرد و گفت: حفظ و تقویت روحیه پیشرو، میدان دادن به نیروهای جوان مومن و پیشرو سپاهی و بسیجی در عرصه های دفاع عزتمندانه از دستاوردها و گفتمان انقلاب اسلامی و سرمایه‌گذاری برای تقویت قدرت دفاعی و موشکی و تأمین امنیت پایدار ملی از خطوط بنیادی است که با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مسیر پیش روی سپاه قرار دارد.

وی با قدردانی از خدمات رسانی های قاطع و الهام دهنده مردم و مسئولین از فرزندان رشید خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در مقطعی حساس و خطیر، اتحاد و اراده ملی در صیانت از سنگرهای دفاع از امنیت کشور را به نمایش گذارد، تاکید کرد: بی شک این خدمات رسانی های صادقانه و مشتاقانه ضمن اخطار به دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به ویژه هیأت حاکمه آمریکا، تاثیر خود در عرصه ی قدرت بازدارندگی کشور را تعمیق خواهد بخشید و موجبات آسودگی خاطر و تقویت اراده و انگیزه پاسداران عزیز و باصلابت انقلاب اسلامی را ممکن‌تر تولید میکند.

حتما بخوانید   قدردانی استاندار و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از سپاه

نماینده با این وجود فقیه در سپاه با اشاره به لزوم عبرت گرفتن سران کاخ سفید از تاریخ و آنچه بر قدرت های مستکبر قبلی است، گفت: روند تفاوت بیانگر این حقیقت است که ایالات متحده آمریکا در مسیر اضمحلال و فروپاشی مهیب‌تر از ماجرای فروپاشی شوروی قرار گرفته است و شمشیر زورگویی، قلدری و سیاست‌های ظالمانه واشنگتن فاقد کارآیی است.

حجت الاسلام سعیدی در انتهای تاکید کرد: رابطه و دلدادگی پاسداران انقلاب و مردم از هم ناگسستنی و به فضل الهی راهبرد نظام سلطه و صهیونیسم در ایجاد شکاف بین سپاه و ملت ایران بازهم ناکام و رسوا خواهد بود. این درسی است که ماجرای تشییع شهید محسن حججی و خدمات رسانی ملی از سپاه برابر یاوه‌گویی‌های ترامپ علیه این نهاد، به خوبی گوینده آن است.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “دشمن خدمات رسانی معنادار ملی از سپاه را درک کند/ معنویت و مردمی بودن مهمترین عامل قدرت سپاه است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران