دعوت کنایه آمیز از مسوولان کشور برای تماشای فیلم «تنگه ابوقریب»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “دعوت کنایه آمیز از مسوولان کشور برای تماشای فیلم «تنگه ابوقریب»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، در اولین روز اکران فیلم سینمایی تنگه ابوقریب، روابط عمومی این فیلم در پیامی، از مسوولان کشور دعوت کرد تا برای یادآوری رشادت رزمندگان دفاع مقدس، به تماشای این فیلم بنشینند. متن این پیغام به شرح پایین است:

بسم الله
مردم صبور ایران سال ۹۷ را در حالی شروع کردند که ترس از دلار ۵۰۰۰ تومانی و کابوس گسترش هزینه ها، دل‌شان را می لرزاند. بی‌خبر از اینکه برنامه ریزی شده است در سایه غفلت و عافیت طلبی عده ای از مدیران، دلار سر به فلک بگذارد و ۱۲۰۰۰ تومان را هم تجربه کند، سکه به ۴ و نیم میلیون برسد و مسوولان ما در عده ای جلسات بخندند و در تلویزیون به «خیال راحت» مان بابت هزینه دلار لبخند بزنند.

و فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» به جشنواره فجر آمد تا همراه با هم زمزمه کنیم اتحاد را، وحدت را، همدلی را. و آفرین بر اهالی سینما و تماشاگران فهیم کشورمان که بیش از ما قلب این فیلم را متوجه شده اند و به بهانه غیورمردان و شهدای گردان عمار سرود وحدت و همدلی سرودند.

در حال و هوای این روزهای کشور با اینحال انگار باید بیشتر یاد کنیم از دلاوران ایثارگر و قهرمانان بی ادعای تنگه ابوقریب. مردان دلیر و جان بر کفی که برای حفظ این مملکت و آرامش دل هموطنان‌شان، بی هیچ چشمداشتی به دل میدان زدند و بدون ابزارهای و با لب تشنه در مقابل لشکر تجهیز بعث ایستادند و تن به تانک سپردند و با خون‌شان، با جان‌شان، با جوانی شان، راه بر دشمنان این مملکت بستند. بی هیچ غرولندی، بی هیچ بادیگاردی، بی هیچ بهانه گیری، بی هیچ وام میلیاردی کم سود ای، بی هیچ ویلا و بچه‌ی خارج نشینی…

حتما بخوانید   نمایش کارهای منتخب جشنواره «سرچشمه سرخ» با مسئله شهدای هفتم تیر

روابط عمومی فیلم‌ «تنگه ابوقریب» در اولین روز اکران این فیلم به طرز رسمی از مدیران ارشد کشورمان در قوای مختلف و ارگان‌ها و نهادهای گوناگون دعوت می کند تا به تماشای «تنگه ابوقریب» بنشینند، تا ممکن است کمی بیشتر به فاصله عده ای مسوولان امروز با مردمی که در خوزستان ایستادند، پی ببرند و ممکن است کمی بیشتر به درد دل مردم گوش کنند و کمی بیشتر برای این مردم صبور و نجیب کار کنند.

مردم نازنین ایران زمین چشم انتظار مسئولانی هستند که همدرد آنها باشند، دل‌شان برای حل مشکلات کشورشان بتپد و بی هیچ شعار و ادعای گزافی، از تنگه اتحاد و استقلال و پیشرفت و عدالت این کشور عزیز دفاع کنند. مانند قهرمانان جوان و بی ادعای تنگه ابوقریب…

حضرات مسئول، بسم الله! تنگه ابوقریب منتظر شماست…

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “دعوت کنایه آمیز از مسوولان کشور برای تماشای فیلم «تنگه ابوقریب»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران