دفاع مقدس ضامن قرن‌ها سربلندی برای ملت ایران است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “دفاع مقدس ضامن قرن‌ها سربلندی برای ملت ایران است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری مدیرعامل ستاد کل نیرو‌های مسلح در مراسم افتتاح ۱۰ مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس با اشاره به ارزش دفاع مقدس و حفظ کارهای و نشرارزش‌های آن اظهار داشت: دفاع مقدس گام بزرگی در تاریخ ملت بزرگ ایران است که بعد از چندین قرن سرافکندکی در جنگ‌های قبلی و از دست دادن سرزمین‌ها، ملت ایران موفق شد هویت خود را در دفاع مقدس بازیابی کند و وارد مرحله تازه ای از تاریخ سرافرازانه خود شود.

وی با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی (بلوک شرق و غرب) فورا بعد از پیروزی انقلاب، همسایه غربی ما را علیه ایران اسلامی تجهیز و تحریک کردند و بسترساز تهاجم و تجاوز و تصرف بخش‌هایی از کشورمان به وسیله رژیم بعث عراق شدند.

سرلشکر باقری ادامه داد: دفاع مقدس ملت ایران فراز بزرگی است که این ملت شجاع و بزرگ طی هشت سال دفاع مقدس نه‌تنها اجازه نداد وجبی از خاک ایران تصرف شد، حتی تمام تلخ‌کامی‌های تاریخ خود را در این هشت سال جبران کرد.

وی اضافه کرد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس نشان داد که ملتی سرافراز، بزرگ و شجاع به اشتراک ملت‌های جهان است و خواهد موفق شد در تمامی برهه‌های تاریخی در طرف دیگر تمام ناملایمات، فشارها، تحریم‌ها و گرفتاری‌ها با سربلندی از کشور، تاریخ و کیان خود دفاع کند و مسیر آرمان‌های مقدس خود را سرافرازانه پیش ببرد.

حتما بخوانید   افتتاح ۴۰ برنامه با سرمایه‌گذاری ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم(ص)/ سود برداری از ۲۵۰۰ کیلومتر خط انتقال نفت و گاز

مدیرعامل ستاد کل نیرو‌های مسلح تصریح کرد: دفاع مقدس گنجینه بزرگی است که می تواند قرن‌ها سربلندی را برای جوانان و ملت ایران تضمین کند.

وی با اشاره به وظایف مراکز فرهنگی دفاع مقدس در استان‌های مختلف، گفت: مراکز فرهنگی این مسئولیت را بر عهده دارند که با سود‌گیری از تکنولوژی و هنر کارآمد و متناسب با ذائقه اقشار مختلف جامعه و نسل جوان، واقعیات اتفاق افتاده را به دور از تحریف در دست مردم و جوانان عزیز قرار دهد.

سرلشکر باقری با اشاره به شور و شور و شوق جوانان برای حضور در جاهای عملیاتی دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در سال قبلی بیش از ۶ میلیون نفر با شور و شور و شوق به روش داوطلبانه در جاهای عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور یافته تا جانفشانی‌های پدران خود را از نزدیک لمس کنند.

ادامه دارد…

امیدواریم نوشته “دفاع مقدس ضامن قرن‌ها سربلندی برای ملت ایران است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران