دوره آموزش تخصصی رمان‌نویس خلاق

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “دوره آموزش تخصصی رمان‌نویس خلاق” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌کند؛

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با نیت پیشرفت فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، استعدادیابی و تربیت علاقمندان برای ورود به جهان نویسندگی رمان، دوره آموزش تخصصی رمان‌نویسی خلاق را برگزار می‌کند.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، ساسان والی زاده معاون فرهنگی و هنری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به دوره آموزش تخصصی رمان نویسی خلاق، اظهار داشت: هنرجویانی که برای این دوره پذیرفته شوند، ضمن دریافت بورسیه یک ساله، اصول نظری و عملی رمان نویسی خلاق را پایین نظر شهریار عباسی از رمان نویسان برجسته کشور خواهند آموخت.

وی گفت: جریان و رمان می‌تواند در بازتاب فرهنگ عمومی جامعه، نقشی بسیار مهم و ارزشمندی را ایفا کند و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با نیت ترویج فرهنگ گرانسنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام به اجرا این دوره آموزشی کرده تا با کشف استعدادهای خلاق در عرصه رمان‌نویسی بتواند در عرصه رمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گامی بردارد.

با استناد به این خبر، علاقه‌مندان برای کسب معلومات بیشتر در باب این دوره آموزشی می توانند با شماره تلفن ۸۸۶۵۷۰۲۰ رابطه بگیرند.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “دوره آموزش تخصصی رمان‌نویس خلاق” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   فراخوان تولید نمایش‌‌های خیابانی
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران