دومین نشست خادمان قرآن کریم برگزار می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “دومین نشست خادمان قرآن کریم برگزار می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، مجمع خادمان قرآن کریم از سال ۱۳۹۳ به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد فعالیت خود را شروع کرد و اولین نشست این انجمن زمستان سال ۱۳۹۳ در مشهد مقدس با حضور ۱۶۰ خادم قرآن کریم برگزار شد و در این نشست دبیران کمیته‌های هشت‌گانه معرفی شدند.

دومین نشست خادمان قرآن کریم مقرر شده بود بهار سال ۱۳۹۴ در نجف‌اشرف برگزار شود، با اینحال به دلیل عده ای مسائل ایمنی و به علاوه از طرف دیگر عدم ثبت اساسنامه مجمع خادمان قرآن کریم این امر محقق نشد که بعد از آن اخباری مبنی بر برپایی این نشست در تابستان پخش شد با اینحال بازهم این امر محقق نشد. با این وجود نمایندگان کمیته‌های هشت‌گانه اقدام به اجرا جلسات مختلف می‌کردند که نتایج آن نهایی شدن اساسنامه برای ثبت بود.

با تمام فعالیت‌ها با اینحال به دلیل مشکلات مختلف دومین نشست خادمان قرآن که مقرر شده بود سال ۱۳۹۴ برگزار شود، در سکوت خبری ماند تا اینکه مدیران وعده برپایی دومین نشست را با بیش از دو سال تأخیر دادند.

انجمن خادمان قرآن هشت عرصه تخصصی از قبیل عرصه‌‌های «پژوهش، تفسیر و ترجمه»، «قاریان»، «حافظان»، «نرم‌افزار و سایت»، «هنر قرآنی»، «ناشران قرآنی»، «مدیران قرآنی» و «آموزش» دارد که هر یک از خادمان عضو یکی از این کمیته‌ها هستند.

انتهای پیغام/ ۱۶۱

امیدواریم نوشته “دومین نشست خادمان قرآن کریم برگزار می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اجرا هزار محفل قرآنی در یگان‌های نیروی هوایی ارتش/ پرورش 3 هزار حافظ قرآنی در نهاجا
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران