دیزاین و اجرای ۱۹ نرم افزار اسلحه شناسی به وسیله مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “دیزاین و اجرای ۱۹ نرم افزار اسلحه شناسی به وسیله مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر دریادار دوم «مهدی شعبان زاده» فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی راهبردی ارتش (سیرجان) طی خبری به امیر دریادار سیاری فرمانده این نیرو از دیزاین و اجرای ۱۹ نرم افزار اسلحه شناسی به وسیله این مرکز اطلاع داد.

وی ضمن تشریح هدفگذاری و برنامه ریزی‌های به رفتار آمده برای مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا، لزوم تنظیم سند تحول آموزش این مرکز در شکل برنامه‌های جامع و با خدمات رسانی و خدمات رسانی معاونت تربیت و آموزش نیروی دریایی راهبردی ارتش را امری دوردستی ناپذیر برشمرد و گفت: با استعانت از درگاه خداوند متعال و اخذ رهنمودها و تدابیر امیر فرماندهی نداجا این مهم ظرف سال جاری به اجرا در می‌آید.

دریادار دوم شعبان زاده پیشتر الگوسازی برای فرماندهان یگان‌ها با استناد به مهم‌های معنوی و اسلامی، ایجاد تفکر شب حمله‌ای در تمامی کارکنان، شناخت تهدیدها و حفظ آمادگی نظامی و جسمانی تحت هر شرایطی را از برنامه‌های در مقابل این مرکز عنوان کرد.

فرمانده مرکز شهدای وظیفه نیروی دریایی راهبردی ارتش در انتهای اذعان داشت: برابر اوامر ابلاغی از جانب امیر فرماندهی نیرو، در سال جاری نرم افزار شناخت انواع شناورهای سطحی، زیردریایی‌ها، هواناوها و بالگردهای این نیرو به منظور آشنایی ضمنی کارکنان تحت آموزش مرکز دیزاین و اجرا می‌شود.

انتهای پیغام/۲۱۱

امیدواریم نوشته “دیزاین و اجرای ۱۹ نرم افزار اسلحه شناسی به وسیله مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ارتش از استحکام و توانایی بسیار بالایی دارا است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران